Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a cumi amelyik a...

Melyik az a cumi amelyik a legjobban hasonlít az anyamellre?

Figyelt kérdés

Kislányom egy ideje csak úgy alszik éjjel, hogy a cicim a szájában van. Nem szopik akkor már, csak lóg rajta. Ha elveszem tőle és visszateszem az ágyába nagyon sír. De így meg én nem tudok pihenni jóformán semmit sem. Azért gondoltam, hogy kicserélem a cicit cumira. Hátha...

(Egyébként nem cumizik, csak rajtam)


2009. máj. 8. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez van, de szerencsére csak este. De nekem a cumis trükk nem jön be, egyáltalán nem akar semmit a szájába venni. (napközben már sokat csócsálja a kezét, de mást nem nyomogat bele). Egyébként mindenkinek más típusú melle van. Ez ugyanolyan, mint az etetőcumi, próbálkozni kell, melyik hasonlíthat jobban a tiedhez! 3 hós
2009. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Látom, nem vagyok egyedül.
2009. máj. 8. 08:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk a cseresznye alakú Baby-nova-s cumi vált be mindkét babánál.Én Tesco-ban szeretem megvenni ott ált.van!
2009. máj. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A babám amíg pici volt, csak és kizárólag a Nuk szilikon cumit fogadta el. Az utóbbi időben (6 hónapos) már csak a cicimen hajlandó cumizni, szerencsére csak este, alvás előtt.
2009. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi
2009. máj. 8. 08:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a csressznye formájú a legjobb mi is azt használjuk. Chiccosat.
2009. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A Tommee Tippee cumik kifejezetten az anyamellet utánozzák.

Nekünk a cumisüvegek és a cumik is ilyenek, imádja a bébibogyóm!

:))

2009. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm.
2009. máj. 8. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!