Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezek milyen...

Szerintetek ezek milyen ajándékok egy 1éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Mikulás, karácsony és szülinap egyben:

Szőnyeg (amin majd tud autózni, van rajta, út, fák, hidak...)

Nagy dömper

tricikli

Játék fűrész,

2nagy autó

fa mesekönyek

szerintetek ezek jü ajándékok lesznek?


2011. nov. 8. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tökéletes:))Az én fiam is első szülinapra is nagy dömpert kapott amibe még én is bele férek meg el is bír:D

Én atriciklit még korainak tartom bár ha te tologatod az ok de nekem soha nem tetszettek.Van a szomszéd kisfiúnak is nem nagyon ült meg benne most meg előbb hajtja a pótkerekes biciklit mint a sztszedett triciklit,de persze sokaknak bevállt.

Én inkább baytaxit vennék neki(olyan mint a kismotor csak 4 kereke van kisebb és imádta az 1 évesem mert már tudta hajtani)

Fiam ezeket kapta ha esetleg érdekel:babytaxi,dömper,100db-os labda (mai napig kedvenc)hinta(persze ő nyári baba)fürdő játékok,autó,játék fűnyíró,mesekönyv,pici csúszda

2011. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ajándékok, egyedül a tricikli az amivel szerintem akár egy évet is várhattok. Még nem elég okosak hozzá, hogy hajtani tudják a pedálját. Helyette lehetne esetleg műanyag kismotort. Az én kisfiam amikor 1 éves volt, nagyon szeretett golyóvezetővel játszani. Ilyesmivel:


[link]


De nagy sláger a hintaló is.

2011. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

köszönöm a válaszokat, hintalovunk van már!

Apa már készül a nagy csúszdával a kertbe:)

A triciklire az van írva hogy 10hós kortól.Én is babataxit szerettem volna, de a házunk tele küszöbbel, és kicsi is hogy itt rohangáljon:( Az utak pedig borzalmasak...

2011. nov. 8. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
TRICIKLI IS JÓ ÖTLET, A FIAM 9 HÓNAPOSAN KAPTA, BELEÜLTETTÜK, VAN KARFÁJA MEG LÁBTARTOJA ÉS ABBA IMÁD LENNI, AZZAL JÁRTUNK SOKAT SÉTÁLNI IS, APA CSAK EBBEN VOLT HAJLANDO TOLNI, A BABAKOCSIT NEMSZERETTE most már 16 honapos még nem éri el a lába a pedált, majd akkor vesszük le a lábtartot ha már eléri és hajtani is tudja akkor a karfát is levesszük, és ha már 3 év körül lesz akor a tolokart is, sztem nagyon jo ajándék, és praktikus
2011. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek min tökéletes ajándékok!

Az én fiam is első szülinapjára nagy dömpert kapott és most 1,5 éves de imádja tologatni,gurítani vagy hogyha húzzuk benne(van rá egy hosszú madzag kötve)

Én a triciklit nem tartom korainak!Mi 10 hósan vettünk a fiúnknak akkor már rég tudott stabilan ülni!Kiesésgátlós,lábtartós így teljesen biztonságos!Ezeket késsőbb le lehet szerelni!Azóta szinte csak azzal járunk vásárolni,sétálni!Szóval sztem nem rosz választás!nekünk legalábbis nagyon ki van használva!

A bébitaxit is imádta de tényleg ha vannak küszöbök a lakásba akkor nem olyan jó!Akkor helyette lehet kismotor kintre utcára,udvarra csak arra figyelj,hogy a legkissebb méretet vegyétek amiről leér a lába és biztonsággal tudja hajtani!

2011. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!