Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy az 5 hetes...

Normális az, hogy az 5 hetes kislányunk még 2-3 órával evés után is visszabukik?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nyugtalan előtte, tekergeti magát, forgatja a szemét, kalimpál a kezével. Van, hogy az orrán, száján is jön, néha 2-3-4 másodpercre nem kap levegőt. Már szinte félek vele egyedül itthon maradn, mert mi van, ha éppen nem veszem észre, és megfullad?! Ajánlották már a gyermek gasztroenteorológiai vizsgálatot. Ott megtükrözik a gyomrát, hogy megállapítsanak valamit?? Amúgy anyatejesek vagyunk.
2009. máj. 7. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

az orrán is?! az szerintem nem normális

vidd el a gyerekorvoshoz

a gasztroenterológián nem tükrözik, max. hasi ultrahang van

2009. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem normalis, gyomorszajszukultre utal, ami azt jelenti, h a tej nem/nehezen tud atjutni a gyomorbol a patkobelbe. ezt ki kell vizsgalni, mert megoldhato, de a babad fejlodese lassulhat, mert jut eleg taplalekhoz. nem biztos, h meg kell tukrozni, mert a tunetek egyertelmuek. szerintem ne keslekedjetek a vizsgalattal.
2009. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékben normális. Nekem is volt hasonló, és azt mondták, hogy az orrban lévő baciktól, káros dolgoktól megtisztítja a kifolyó anyatej.
2009. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Az én fiam is bukós,és olyan is előfordul,hogy sugárba hány.Nekem is mondta a gyerekorvos,hogy van ez a vizsgálat és műtét lehet belőle és a fiuknál 7-szer gyakrabban fordul elő.De addig is probáld azt,hogy sokáig van büfiztetve,és a kiságyat meg kell dönteni egy picit a fejénél,mondjuk 2 tégla az első lábak alá,mi ezt csináltuk,és a szörcsögésre is jó.

5 hetes kisfiu anyukája

2009. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!