Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdtétek már újra adni a...

Elkezdtétek már újra adni a Vigantolt?

Figyelt kérdés

Két napja jutott eszembe, mintha azt mondta volna a doktornő, hogy októbertől mehet ismét a napi egy csepp, de elfelejtettem.

Annyira szenilis vagyok mostanában, hogy hirtelen elbizonytalanodtam, lehet,hogy ezt tavaly mondta?:)) Ne nézzetek hülyének, de tényleg nem tudom, hogy a 20 hónapos lányomnak kell e még adnom, vagy sem.

Felhívhatnám a dokinénit, de ezzel nem akarom zavarni, majd legközelebb rákérdezek. Ti meddig adtátok, mennyi idősen hagytátok abba?



2011. nov. 6. 16:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 20 hónapos, de még nem kezdtem el adni.

(Én voltam a hanyag, de nagyon nehezen jutunk el a dokihoz íratni).

Habár tényleg sokat sütött még a Nap októberben, rengeteget voltunk kint. Ezért nem is aggódok, hogy bármi baja lenne. Jövő héttől fogom neki adni.

2011. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor folytatom, bár még csak pár napja kapja ismét, persze a mai megint kimaradt:( Egyszerűen nem tudom mihez kötni, hogy biztos beadjam. Próbáltam az esti fürdéshez, a tízóraihoz, stb. de mindig van olyan nap ami miatt elfelejtődik. Ha elöl hagyom, a lányom elveszi, ha elrakom, elfelejtjük. Már kiírtuk nagybetűvel a pelenkázó mellé, hogy VIGANTOL!, de annyira hozzászoktunk a látványához, hogy már értelmét vesztette a kiírás, észre sem vesszük. Ebben az egy dologban a lányommal kapcsolatban borzasztóan feledékeny vagyok:)

Ti mihez kötitek?

Ja, a dokinéni azt mondta, hogy nem probléma a 2-3 csepp sem ha netán megszalad a cseppentő, ez pótolja az elfelejtett napokat:)

2011. nov. 7. 23:28
 13/13 anonim ***** válasza:
én minden reggel mikor csinálom a tápszerét,abba rakom a cebiont+vigantolt neki,+egy gyógyszert(port)amit szintén mindennap kell szednie.Igy sose felejtem el,mert ezzel indul a nap.
2011. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!