Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos múlt a fiam magát...

6hónapos múlt a fiam magát választotta volna el?

Figyelt kérdés
szopik,de 4hónapos kora óta kap gyümölcsöt,már főzeléket is.Mostanában azt vettem észre,hogy a tízórai gyümölcs után már nem akar szopizni,és ebédig már nem is kéri(9-és 13között)Ekkor kap 1üveg húsos főzit és van hogy ezután se kell neki a cicim.következőre 3kor szopik.És persze vacsira is kap tejet,meg éjjel is kell 2x.Mennyi vizet adjak neki,vagy kell egyáltalán?Vagy inkább többször kínáljam tejjel?
2009. máj. 7. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha még szoptatni akarod, mindenképpen hagyd meg a délutáni és esti-éjszakai etetéseket. Félálomban könnyebben elfogadja. Én hat hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, és mostanra (jövő héten lesz kilenc hónapos) teljesen elválasztotta magát úgy, ahogy a tiéd: nem kellett neki napközben. Az esti és éjszakai még kb. a múlt hónapig megvolt, de nem szívott ki olyan mennyiséget, amitől hosszabb időre jóllakott volna, ezért éjszakánként ötször-hatszor keltünk. Ennek csak negatív következményei voltak, így végül ráhagytam, és tápszert kap helyette. Mivel most jön a nyolcadik foga, ezért nekem sem volt már nagy kedvem a dologhoz. A vízből nálunk 400-500 ml fogy egy nap (egyedül iszik cumisüvegből főzelék és tejpép evés közben, illetve egész nap a keze ügyében tartom az üveget).
2009. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!