Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most már lehet fülbevalónk?

Most már lehet fülbevalónk?

Figyelt kérdés
Koraszülött volt a lányom, most már 6 hónapos, 4,5kg. Eddig nem javasolták a fülbevalót, de most azt mondta a háziorvos, hogy lehet neki.Ugye nem fogja nagyon megviselni?Meddig fáj a babának, amikor belelövik?
2009. máj. 7. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!A kozmetikus 6 hónaposan már belővi neki.Végülis ha késöbb csináltatnád lehet nehezebb lenne(mármint elvoni a figyelmét).Szerintem most már csináltasd meg.
2009. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 7 hós és neki sincs még fülbevalója, pedig már régóta szeretnénk, csak az orvos azt mondta, hogy picike a füle és nehéz belőni. Én is attól félek, hogy minél tovább húzzuk, annál rosszabb lesz és fájni fog neki. Remélem megnyugtató választ kapsz (kapunk). Bocs, hogy kihasználom a kérdésedet.
2009. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kislányunknak 3 hónapos korában lövettük ki a fülét. Egy kozmetikus csinálta. Szegényt még nem hallottam annyira ordítani, mint akkor. De mire beszálltunk a kocsiba, már csak hüppögött és mire hazaértünk már nem is emlékezett rá. Én piszkáltam is a fülét (mert csavargatni kell minden nap a fülbevalót), de nem reagált rá, szerintem nem fájt neki. Minél előbb csináltatjátok meg, annál kevésbé fog rá emlékezni, és annál kevésbé fogja érdekelni, hogy mi az a mütyűr ott a fülében.
2009. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom két hónapos volt, amikor kilyukasztattuk a fülét, hát üvöltött rendesen.:-( A kórházban azt ajánlották, hogy még 5 naposan csináltassuk meg, mert minél hamarabb, annál jobb, hát lehet, mert egyik barátnőm kislányának akkor lett, és még csak nem is sírt. Úgyhogy sztem nyugodtan menjetek, nem lesz korai.
2009. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 3 naposan kapott fülbevalót, még a kórházban belőtték neki. Kicsit sírt, de inkább mert megijedt, nem a fájdalomtól. Forgatni kell benne a fülbevalót, nehogy "ránőjön" és alkoholozni kell, és legalább 6 hétig ennek a fülinek kell bent lennie. Mi 3 hónaposan cseréltük ki neki másik fülire.

Szerintem csináltasd meg minél előbb. Üdv

2009. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az en kislanyomnak is meg a korhazban lottek be alvas kozben.Meg sem ebredt:)
2009. máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom 4 hónapos,és két napja lukasztotta ki neki a védönő.Le kellett fognom,és azért volt a küzdés.Azóta sincs semmi baja vele.Szerintem jobb minél elöbb,hogy ne piszkálja.Aki belövi ugyis megnézi a fülét,hogy be lehet e már löni.Nem fog fájni neki.
2009. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. máj. 7. 17:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!