Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félév körüli babátoknak kb....

Félév körüli babátoknak kb. hány darab kisebb játéka van? (csörgők, plüssök, rágókák, egyéb. Nem a komolyabbakra gondoltam, mint játszószőnyeg, tanló kutya, stb. )

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagyon sok, amúgy sem ezekkel játszik a legszívesebben, inkább a "hétköznapi dolgok"érdeklik. Egyébként ő már a családban a 4. baba, így nem vásárolunk neki túl sok dolgot, okulva a nagyokkal szerzett tapasztalatokból.
2009. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már vettem két figurás papírdobozt ezeknek az apróbb játékoknak, annyi van. Az elején séta közben én is vettem ezt-azt neki, de leálltam. Most volt nemrég a névnapja, na meg húsvét is, hát a mamák megvették a fél boltot, ugyhogy kezd sok lenni. Egy doboz a nappaliban az esti játékhoz, a másik a szobájában, de van szabadon még a járókában is.... Túl sok! 1éves korára nem tudom hova pakolok ennyit:)
2009. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is van egy fél dobozzal de nem sokáig köti le. Így most már én is leálltam a vásárlással. Jobban érdekli a távirányító, a telefon, és az ásványvizes flakon. :D

6 hós baba anyukája

2009. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is rengeteg kicsi játék van. A zenélő dolgok lekötik, a többi csak pár percig. Nálunk isa távirányító, a régi telefenom, és a 1/2 l-es üdítősüveg a favorit.
2009. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz, csajok!
2009. máj. 7. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!