Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfordul hasáról-hátára,...

Megfordul hasáról-hátára, hátáról-hasára,5 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kislányom még csak 3 hónapos, de a hátáról mindkét oldalára elfordul, plusz ha hason van, felnyomja magát olyan fekvőtámasz poziba, és úgy nézeget. Remélem sokan válaszolnak Neked, mert Én is kíváncsi vagyok, hogy általában milyen korban fordulnak át a babák.
2009. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szió! Én babám jan. 1-jei, és már több mint egy hete átfordult hátáról a hasára, hasról hátra pedig már régebben, úgy 3 hete. Dokinő is csodálkozott, hát még én!
2009. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi már elmúltunk 7 hónaposak,de mielőtt betöltötte volna a kisfiam az 5 hónapot előtte 1 héttel fordult a hátáról a hasára,és pont 5 hónaposan a hasáról a hátára. :)
2009. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én babám öt- öt és fél hónapos volt amikor hátról hasra fordult.Eltelt kb 2-3 hét mire hasról hátra fordult vissza.Utána már viszont hetente produkálta az új dolgokat, és mára már el is indult:)

Üdv 8 hós anyuka

2009. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak! Gratula, nagyon ügyi a babád! 8 hónaposan megy!
2009. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, az én picúrom még csak oldalra fordul a hátáról, egyszer átfordult hasáról a hátára, de azóta nem próbálkozott.
2009. máj. 7. 08:30
 7/12 anonim ***** válasza:
én babám 5 hónapos múlt és a hátáról a hasára tud még csak fordulni, már probálkozik a hasról hátra is, de még sikertelenül. Egyébbként fél éves korra kell forogniuk.
2009. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj.Utolsó előtti vagyok.Nálunk is ez volt.Sőőt a doki azt mondta hogy valószinű nem is fog a babám megfordulni a nagy súlya miatt,úgyhogy mehetünk tornázni, és tessék.Csodálkoztak is amikor elindult.(ja és nem eröltettem magától csinált mindent!)
2009. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 14-én lesz 4 hónapos és kb. 2 hete fordul hasról hátra és két napja pedig a hátáról a hasára is mindkét irányban.
2009. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia! az én fiam 6 hónaposan kezdett forogni. először csak hasról hátra (mert hason utál lenni), és csak két héttel később hátról hasra. az utóbbit még mindig nem gyakorolja rendesen.

semmi gond vele, a védőnő és a doki szerint is nagyon okos kisfiú, szépen fejlődik. csak épp forogni lusta egy kicsit (viszont imádnivalóan halandzsázik és nagyon ügyi a kis keze).

szóval semmi gond a babáddal. adj neki teret (pl. pokróc a padlóra), hogy felfedezhesse mire is képes!

2009. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!