Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy 10 hós...

Miért van az, hogy 10 hós kisfiam ha lenyel egy nagyobb darabka akár pépet, azonnal öklendezni kezd?

Figyelt kérdés
Tegnap este is ez történt, és még hányt is... Annyira sajnálom szegényt, de hát megesik, hogy benne marad egy kis darabka. Hogy vegyem rá, hogy elnyammogja? Lassan rágnia kéne, hisz 4 foga van!
2009. máj. 7. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Az én kisfiam még csak 8hónapos és 2foga van,de a 8hós bébiételt ami már darabos,ő sem eszi meg és öklendezik tőle,össze kell turmixolnom neki,úgy megeszi:D,ha viszont adok neki kis falatokat(kenyér,kifli belseje)azt meg megeszi minden gond nélkül.Nem szabad eröltetni,majd rájönnek,addig is próbálgatni kell pici falatokat.Szerintem ha több foga lesz,jobban rá fognak érezni a rágásra.Türelem.

8hós baba anyuja

2009. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyemnek (1 eves lesz 2 het mulva) 7 foga van, megeszik mar a darabos kajat, de neha meg mindig oklendezik tole. Nem tudom, miert, talan nehez lenyelni egy-egy nagyobb falatot? 10 hos koraig nem ette a darabos kajat, pedig mar akkor is 7 foga volt, mint most. Aztan egyik naprol a masikra lement. Ne eroltesd, majd menni fog par honap mulva. NEha-neha probald meg, hatha megeszi.
2009. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!