Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valahogyan a babazoknik...

Lehet valahogyan a babazoknik gumiján tágitani?

Figyelt kérdés
olyan szoros,hogy elszoritja a lábát,vagy leesik róla...nincs valami jó technikátok?
2009. máj. 6. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit be szoktam vágni, hogy azért még fogja, de ne szorítsa el. A legtöbb amúgy nálunk is nagyon elszorítja a kis lábát.
2009. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

háát amikor én nagyon mérges vagyok akkor előkapom a kis zoknit a fiókból, jól széthúzom, rángatom addig-addig még jó nem lesz :D

lehet van más megoldás is!

2009. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs,pedig a védőnőt is kérdeztem,azt mondta ez kb.30 éve így van.Én az Auchanban vettem vékony cérnazoknit,ami úgy látom beválik.299Ft/db.fehér színű és a sarka és az eleje színes csak.
2009. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi-én már annyit rángattam.anyukám,ahol csak jár,mindig vesz próbának egyet-de a legtöbb ilyen vacak.megnézem az auchan-ban..köszi
2009. máj. 6. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is huzogatom, rángatom, de sokat nem segít.. sajnos ez nálunk is probléma. Mostanában már úgy veszek zokni, hogy ha látom, hogy már ránézésre is nagyon szorosnak tűnik, akkor inkább nem veszem meg, keresek másikat. De egyébként igazad van, amelyik nem szorítja, az leesik róla vagy fél másodperc alatt leszedi magáról.

10 hós kisfiú anyuja

2009. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

en odaadtam a szomszed kislanynak a bebim zoknijait, a babáinak talan jo lesz

vékony plusstutyit hasznalok, aminek a labA olyan, mint pl a pulover ujja, tehat nem szoros, de megis tart

még nem kell nagyon zokni, ket honapos, kesobb nem tudom mi lesz

2009. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi lányok...hát nem lettem okosabb-még vasalni is próbáltam-de ez sem jött be..
2009. máj. 6. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is rángattam,mint a hülye,aztán végső elkeseredésemben mosás után vizesen ráhúztam egy üditősüvegre.És képzeljétek,van amelyik fajtánál bevált a dolog,de vannak makacsabbak...Egy próbát megér,ha igy se úgy se lehet használni.
2009. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!