Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetésnél mely testrészeit...

Fürdetésnél mely testrészeit kell a babának beolajozni? (Kislány)

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A hajlatokat hogy az esetleges piszkot kitörölgesd. Keze, lába, hasa, háta, hogy ne száradjon ki + mi a fejét is mindig áttöröltük. Most 10 hónapos a kislányom, puha, selymes a bőre, és a koszmót sem "ismerjük" szerencsére
2009. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Keze- lába- hasa:akkor az egész babát beolajozatom fürdés után?
2009. máj. 6. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem kisfiam van és én fürdés előtt olajozom be,vékonyan a hajlatokat,hasát hátát fejét,egyszóval mindenhol:DFürdés után meg jöhet a testápoló(gyógyszertári),törülközés után:D Szép puha bőre van és nem száraz.

8hós manó anyuja

2009. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem olajozom a babám, gyönyörű a bőre, 5 hónapos.
2009. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én sosem olajoztam.Fürcsi után testápló,már csak 2 naponta(3 hós),és gyönyörű bőre van.
2009. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: fürdés előtt csinálom én is
2009. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem olajoztam sosem,pedig túlhordtam és nem volt rajta magzatmáz,amikor született.Testápolót használunk,szép a bőre.6 hónapos
2009. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!