Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen készségfejlesztőket...

Milyen készségfejlesztőket érdemes venni 6 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Miket érdemes fejleszteni? Mi az ami már leköti őket ebben a korban?
2009. máj. 5. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

semmit!! komolyan mondom! két gyerekem van és a legnagyobb pénz kidobás azok a drága játékok amiket szerintem nekünk szülőknek találtak ki hogy jó sok pénzt legombolhassanak rólunk!

Mi is vettünk mindenféle hiper szuper képességfejlesztő játékokat a gyerekeknek és tudod mivel játszottak mindig? A pille palackkal, a macska farkával, a nagypapa koszos szerszámaival...és ezt mások is mondták már hogy hasonló cipőben jártak.Ja igen pl. apa koszos cipője is nagyon jó játék.

2009. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szió! nálunk most a műanyag kanál a favorit, de a műanyag bögre és tányér is a kedvencek között van.

és kaptunk vagy két igen drága pörgő-forgó hangot adó, matatható játékot ajándékba. A 6 hónapos fiam mit fog meg először rajtuk? a címkéjüket :)

2009. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van itt ilyen nyomógombos, zenélős, csörgős kütyü. Pár percig hallgatja, megkóstolja, de hamar elunja. Még jó hogy nem vettem, hanem kapta, mert akkor most sajnálnám a kidobott pénzt.

De más "egyszerűbb" játék sem igazán köti le, csak addig, amíg új.

Ami viszont bejön: színes, csörgős nylonzacsik, pl. száraztésztának a zacsija. Na, azzal elvan! Tudja gyűrögetni, zörög, csörög, szóval eszményi. Ja, meg a ketchupos flakon

2009. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a fiam 6 hónapos volt mikor karácsonyra kapta a sütifaló bödönt, nagy favorit volt. Először csak kipakolt belőle aztán bele is sikerült:) Most 10 hónapos de tudja melyik a kör meg a kocka.
2009. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 5 és fél hónaposak vagyunk és nekünk sincs drága játékunk de van az én kamaszkorból megmaradt plüss kutyusom és van egy hatalmas bobbonos üres dobozunk amin óriási nyuszi van.Mi ezekkel játszunk minden nap.


Jó babázást!

2009. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Deékné B. Katalin: anya taníts engem c. könyvben nagyon sok hasznos dolog van és benne leírtak nem kerülnek semmibe, mert monden van otthon. Nekünk bejött.
2009. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!