Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet 2 hónapos babának...

Lehet 2 hónapos babának rostosakat bevezetni hogy legyen széklete? Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Korai még nagyon!Probáltál neki kamilla teát vagy Mecsek Baby-t?Valamelyik csak segit.Nekünk csak a hömérö maradt:(
2009. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
túl korai még! Esetleg jobban fájhat a hasa tőle. Adj neki gripe watert vagy glicerines kúpot, mindkettő jó, nekünk bevált.
2009. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai még neki.Ha anyatejes a babád és kb 5 naponta van csak kaki ne ijjedj meg.Anyatejeseknél előfordúl,az a normális.Csak akkor kell beavatkozni ha már gyötri a babát.Nekünk a hőmérőzés vált be de azt is csak 7 nap után,vagy homeopátiát adj neki 5 nap után este 5 golyócska vízben feloldva Aluminium Oxydatum 5 CH,de előtte meg utánna ne egyen 15 percig.
2009. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. És képzeljétek ezt a gyerekorvosunk mondta. Én féltem a kislányom ilyen korán rostosat adni. Anyukám azt mondta nem a hónapot kell nézni hanem azt hány kg! 4960g jelenleg. Kérlek írjatok mit tennétek a helyemben! A védőnő és a gyerekorvos is azt mondja a kamilla teához is rakjak cukrot mert az idegrendszer fejlődéséhez kell.
2009. máj. 5. 12:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja tápszeres. Humana HA1 eszi
2009. máj. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!