Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fürdető vált be nektek,...

Melyik fürdető vált be nektek, mert a Gabitól ekcémás lett?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 21:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy ekcémás lett, tele van tartósítószerrel, paraffinnal, mesterséges adalékanyagokkal.

Ami nagyon jó és árban is okés: Baby love, Hipp (müllerben kapni)Weleda, Biobio baby, Logona, az uccsó 3-nak húzósabb az ára.

2011. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Gyogyszertari vagy a Babe olajos furdeto szaraz borre.
2011. okt. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
sokan írták a babét pedig ekcémások nem használhatják... szerintem ne kísérletezz, most még kinőheti az ekcémát, addig is gyógyszertári fürdető
2011. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

22.44-nek!

Kerülje a Johnsonst miért? Ha annyira rossz akkor hogy lehet hogy nálunk már a kórházban is ezzel fürdetik az újszülötteket?

2011. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekünk az orvos és a védőnő is, sőt! az összes gyógyszerész (4 gyógyszertár van a városunkban), mindannyien és egyöntetűen a Babét javasolják!

Ki mondta, hogy nem használhatják ekcémások??? Még ilyen marhaságot!:OO

2011. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekünk a bőrgyógyász javasolta a Babét. Emelet családi pótlékos, atópiás dermatitise van évek óta.

Ha viszonylag tiszta a bőre, akkor jó a babé, ha fellángol, akkor csakis a gyógyszertári fürdető, plusz ugye a kenőcs-hegyek :(

2011. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

22.44-es vagyok. Sok babáknak szánt termékcsalád összetevőit átböngésztem, a Baba és a Johnson's termékekben láttam a legtöbb parabent, kőolajszármazékot, parfümöt, amelyek irritálhatják a bőrt. Ettől még persze lehet használni, de ha egy babának problémásabb a bőre, akkor jobb kerülni.

Kedves H-né Szilvia, ugye nem gondolod, hogy a kórházban azért használnak Johnson's fürdetőt, mert az a legjobb a babáknak? Ezer más oka lehet, pl. a Johnson's forgalmazója támogatta a kórházat ingyen vagy kedvezményes árú termékekkel, nem utolsósorban propaganda céljából...

2011. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

keresem a forgalomban a BABÉ fürdető olaját, de nem kapható, létezik hogy megszűnt, és helyette fürdető gél van csak? (érzékeny, száraz bőrre kellene, bőrgyógyász kifejezetten BABÉ olajat mondott!)

Ha tud valaki segíteni, köszi!

2012. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Múlt héten vettem.

A hivatalos neve: OIL SOAP Omega tusfürdő atópiás bőrre.


Nekünk két egymástól teljesen független bőrgyógyász is ezt ajánlotta.

2012. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!