Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irnatok nekem fozelek receptek...

Irnatok nekem fozelek recepteket amit adtok a 7 honapos babatoknak es meg is eszi?

Figyelt kérdés
segitsetek kerem mert az en lanyom nem akar enni semmit alman es barackon kivul.es ugy vettuk eszre hogy eleg gyenge. tudom hogy van a neten.de kerem irjatok ti nekem ,,nagyon szepen koszonom.
2009. máj. 4. 16:32
 1/6 A kérdező kommentje:
ot hos kora ota probalgatom a dolgokat de egy kis kanalnal tovabb nem jutottunk de ojan is volt hogy ki se nyitotta a szajat.csak tapszeres mar ket hete.
2009. máj. 4. 16:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Erőltetni nem lehet, azzal pont az ellenkezőjét váltod ki. Megutáltatod vele az evést.

A dokinéni, védőnő mit mond?

Én mindent megfőzök vízben, (korának megfelelően először sima vízben, majd tettem bele egy kis olajat, szárított petrezselymet és fokhagymaport, majd kevés hagymát) és megfőzöm, majd turmicolom, illetve később csak villával szétnyomkodom.

Amit ehet már biztosan: krumpli, répa, cékla, saláta, sóska, spenót, sütőtök, borsó hély nélkül-átpaszírozva, tök.És mindenbe mehet a husi (én azt is megfőzöm olajos, sós, fokhagymás vízben és letrumixolom, jégkockatartóban fagyasztom)

2009. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


elég sok minden van.....ha tényleg csak az almát eszi meg akkor csinál azt h minden főzelékhez zöldséghez adsz almát!Néha sütve,néha főzve adjad neki mármint az almát és mindig egyre kevesebbet tegyél bele hátha így meg is eszi!V próbáld a bébikajásat.....Bár én mindig főzök nkei!Az én kilányom is elég finnyás,de amit szeret az a cukkini,brokkoli,cékla,borsó-répa,sütőtök!Ált.ban a cékla édesebb ha megsütöd a sütöben alufóliába!Mindenhez tegyél krumplit v riszt,esetleg rizs,köles,hajdina pelyhet,husit!V esetlg Sinlacot-az is nagyon finom!akkor ott vannak a kül.tejpépek!

Sok szerencsét!

2009. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
es hany napig lehet tarolni a megfott etelt a fagyasztoban hany napig adjatok azt neki?
2009. máj. 4. 22:19
 5/6 A kérdező kommentje:
mar ugy is probaltam hogy tetem almat mindenbe de ugy sem kellett neki. de minden nap masat foztok?vagy hogyan valtoztatjatok a sorrendet vagyis az etelt ?
2009. máj. 4. 22:22
 6/6 A kérdező kommentje:
sajtot turot adtok mar neki szabad? es hogyan ?
2009. máj. 4. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!