Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok hányszor és mennyit...

Leírnátok hányszor és mennyit eszik 7 hós tápszeres babátok?

Figyelt kérdés
A szüleim azt mondják, hogy túletetem a fiamat. Én nem érzem ugy, hogy dagi lenne. 3700g-mal született és most 8000g. Napi 5x eszik ami ebből áll: reggel 6-kor 230ml tápi, 9.30h: egy üveges gyümi kekszel, vagy ha nem vagyunk itthon 160ml táp, ebéd: főzi már husival kb. egy üvegnyi (nemtudom pontosan mert én készítem)du. 16h-17h körül tejpép, ezt sem tudom pontosan mennyi de 7 kanál tejpépet keverek vízzel, este 19h 200ml tápi. Szerintetek is nagyon sokat eszik? Előre is köszi a válaszokat!
2009. máj. 4. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 3230 g-mal született és ő is 7 hónapos és 8 kg és 69 cm, és nagyjából ugyanúgy eszik ahogy a te babád, csak nálunk az időpontok mindig máskorra esnek.... Kb. ugyanannyi mennyiségeket is eszik, nem gondolom, hogy túletetnéd. Szerintem ez így teljesen rendben van :)

2009. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se eteted túl egyáltalán, a szülők viszont szeretnek túlzásba esni...
2009. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!