Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt anyukák, akik a 4É...

Vannak itt anyukák, akik a 4É módszert alkalmazzák, és bevált?

Figyelt kérdés
Első babás kismama vagyok. Tudom, hogy hülyeség könyv szerint nevelni a gyereket, de ez a 4É napirend nem tűnik hülyeségnek. Kíváncsi vagyok mások gyakorlati tapasztalataira. Köszi
2009. máj. 4. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
az meg mi?
2009. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem nagyon is bevált. De nem mereven alkalmaztam, változtattam rajta az én igényeim és persze a babám igényei szerint is. Nekem nagyon jó bevált az altatásnál, hogy ha sírt felvettem, de le is raktam rögtön ha abbahagyta. Az is jó, hogy ébredés, evés, játék, alvás. Mármint a sorrend. És tényleg nyugodt a baba, mer tudja, hogy mire számíthat. Az esti fürdetés előtti maszirozás is bevált és a mai napig előkapom a könyvet ha valami gondom akad. Csak arra figyelj szerintem, hogy rugalmas legyél, és ne mereven a könyvhöz ragaszkodj!
2009. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval, én is pont így csinálom! Nagyon bevállt. Nyugodt, kiegyensúlyozott, mosolygós babám van. 7.5 hós
2009. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nagyon izgulok, hogy valamit el ne rontsak majd...

még 6 hetem van :)

2009. máj. 4. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyetértek én is a második válaszolóval,ugyanígy csinálom. Fantasztikusan örülök, hogy rátaláltam a könyvre és a lányom is kiegyensúlyozott, nyugodt baba. Csak ajánlani tudom.
2009. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is féltem, de akkor tudni fogod mit kell csinálnod. nem lesz gond, jól fogod csinálni!

Boldog babavárást. Könnyű, gyors szülést kívánok, ha eljön az ideje.

Addig olvasgass szorgalmasan:)

2009. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)))
2009. máj. 5. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!