Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás bőrre kisbabának...

Ekcémás bőrre kisbabának elocomot írtak. Kenhetek az arcára meg a kiskezére belőle?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, a kezét gyakran bekapja, ezért nem biztos, hogy jó lenne. Az arcáról meg a szemébe dörzsölheti.. Szerintem a védőnő biztosabbat tud mondani. Én is szoktam használni az Elocomot, mert fémallergiás vagyok, de a szoptatás alatt nem tanácsolta a védőnő..
2009. máj. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Biztosan volt oka annak,hogy éppen ezt a kenőcsöt kapta a babád....Szteroidot tartalmaz,ezért óvatosan szabad alkalmazni egy picibabánál,de mint írtam,gondolom szükség van erre a típusú kenőcsre.

Ha még nem mocorog annyit a kicsi,az egész testen bárhol használhatod,de a kis kezét hagyd ki,mert azt már egészen piciként is lóbálják,rágcsálják.

2009. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ilyen kenőcsöt írt a doktornő. Megpróbálom keveset, s vékonyan kenni. A kezét kihagyom, mivel a szájába veszi.

2009. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a keze is kiütéses, azt is kend be, majd húzz rá zoknit vagy kesztyűt. Az én 2 hónapos babámnak is azt írták egy hete, az egész arca már lángoló vörös volt, hámlott, stb. Nagyon vékonyan, napi egyszer kenve a higított krémtől 3 nap alatt szebb lett, mint újkorában :)
2009. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!