Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik percben nevet, aztán...

Egyik percben nevet, aztán keservesen sír! 4hónapos. Mi lehet a baja? Esetleg tesztel hogy reagálok, mert nem mindig van könnye.

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem tesztel,még pici hozzá. nem lehet,hogy nagyon fáradt,kimerült? vagy sokat van egyedül,illetve többet,mint amit ő "elbír"?
2009. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fáradt. Az én babóm 7-én lesz 5 hónapos, előfordul, hogy felébred nevet aztán a következő percekben meg sír. Ilyenkor még visszateszem aludni utána minden ok. Vagy ha sokáig van fennt, sírdogál, beszélek hozzá, nevet, leteszem aludni és szinte azonnal elalszik. Nem tesztel, 4 hónaposan meg pláne nem.
2009. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez tuti fog! Az én kisfiam is így csinál, amikor jön a foga.
2009. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Olvastam vhol, hogy a babák egyik érzésből a másikba esnek hirtelen. Örül vminek, aztán elkezd sírni. Egyébként szerintem is lehet a fáradtság miatt is, az én 6 hós kisfiam is sokszor ezt csinálja és gyakran a fáradtság, álmosság miatt!
2009. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam akkor csinálta ezt, amikor kezdtek kibújni a fogacskái. Kb. 3 hét volt, aztán megjelent az első fogacska.
2009. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megjött a fogacskája !!! :))))
2009. máj. 4. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!