Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit, mikor alszik 14...

Mennyit, mikor alszik 14 honap koruli babátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ált. 10-12 órakor alszik el és ha szerencsénk van akár 3 órát is alszik de van hogy csak egyet. Utána van ebéd.
2009. máj. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Este 8-tol reggel 7ig, majd 10 orakor meg egy 45 percet alukal es ebed utan alszik 2 ora hosszat.
2009. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat. az én fiam hasonloan, mint az utolso válaszado írta. 8-kor lefekszik, éjjel ugyan tobbszor felébred (tejért), de reggel 7 kor kel. eddig szokott aludni 11-kot 1 orát, meg délután 3-kot, de egy ideje nem akart, kiprobáltuk hogy csak ebéd után (fél 1 korul), akkor 2,5 órát, majd este. de este már nagyon kivolt, és éjszaka sokszor felsírt..lehet, azért mert még nem jo neki 1x aludni és túl fáradt? ezért tettem fel a kérdést... Egyébként maga kezdte a déli alvást, én csak hagytam neki, de már arra gondolok, azért ilyen rossz éjjel...Miért ilyen nehéz eldonteni, miért kel éjszaka a gyerkoc?:)
2009. máj. 2. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok. Nalunk sem volt eleg az 1*alvas napkozben mert estere nagyon nyugos volt mar ezert hagyom alukalni amikor jol esik neki. Szerintem is van osszefugges abban hogyha napkozben nem alszik eleget akkor ejszaka tobbszor ebred valamiert. Nalunk 3 hete volt egy 5 nap mikor minden oraban felsirt de mi mindig a fogara fogunk mindent.De az is lehet hogy engem akart mert alig akarta elengedni a kezem. Szeparacios felelem? De most megint minden okes. De az alvas neki meg nagyon fontos!

Orulok ha tudtam segiteni!

2009. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!