Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának adtok még...

1 éves babának adtok még bébiételt?

Figyelt kérdés
Vagy már csak azt eszi, amit ti? Ha még adtok bolti bébiételt, akkor milyet szoktatok neki adni: a 8 hónapos és 11 hónapos kortól adhatóakat adjátok még? Ezeknek a mennyisége sem túl sok egy ilyen idős gyereknek. Ha kevés, adtok másik üveggel belőle?
2009. máj. 1. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
a fiam eddig csak üvegeset evett, 2 hét múlva lesz 1 éves. nem fogok már azt adni neki, én fogok főzni, de nem azt fogja enni amit mi, hanem amit én jónak látok. babaszakácskönyvből főzök majd, nem szeretném pörivel meg ilyesmivel etetni. inkább egyen egészségesebb kajákat.
2009. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor, amikor épp nem fozok magunknak, mert modjuk maradék van, vagy nem vagyunk otthon délben. egyébként eszi, amit mi. a mennyiség változo - van itthon a kisebb uveg is (azt hiszem, 200g), nagyobb is (25Og). változo a mennyiség, amit megeszik, van hogy a nagyot, van hogy elég a kisebb, ha mégsem, akkor utána adok még neki gyumolcsot vagy kiflit, nem szoktam pár kanál miatt újat felkezdeni.
2009. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is azt eszi a 15 hos babam amit mi, kivetel ha epp porkolt vagy valami nehez etelt csinalunk akkor bebietelt kap egy uveggel, es ha nem eleg neki akkor meg kipotolom valamivel(kenyer,tejcsi)vagy elorebb hozom az uzsit.
2009. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam a legritkább esetkben eszi azt amit mi! Ha olyan hoét lehet nyomkodni akkor igen, de amúgy húst egyben meg ilyesmiket ő nem eszik meg még.

Általában külön főzök neki (főleg mert az apja szinte egyáltalán nem eszik főzeléket, zöldséget, ha rajta múlna a fiam is csak rizst, húst meg spagettit enne:))

És igen, ha nincs időm, vagy megyünk valahova mindig 11 hós bébiételt vagy Nestlé junior menüt eszik.

Az én fiamnak elég az a 220-250 gramm, ha esetleg utána még megpróbálok belecsempészni vmit gyümi vagy ilyesmi) akkor kihagyja az uzsit annak meg nincs értelme úgy:)

2009. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó vagyok az a "hoét" nem tudom hogy lett oda...az hogy akart lenni, bocsi
2009. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szinte csak azt adok.Szereti,és elég neki 1 üveg(persze a nagyobb)Nestlé,Hipp,Kecskeméti.Vegyesen veszem,8,11,12 hóst.Én rendelek magamnak,a férjem és a nagy fiú(17 éves)olyan kajákat rendel(tőlem,mert nekik 2 naponta főzök)ami nem igazán való a picinek(mivel a fűszeres,csípós kajákat szeretik:pörkölt,spagetti,chilis bab,gulyás leves,grillezett húsok,sült krumpli,stb.
2009. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. máj. 4. 00:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!