Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki utazott már ennyit...

Valaki utazott már ennyit babával?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisbabámmal hazautazunk ami 12óra autóutat jelent,sajnos a repülőt most nem merem megkockáztatni az influenza miatt.Egyébként szeret autókázni a drágánk mindig nagyon jókat alszik.Hogy tehetném könnyebbé az utat neki?
2009. máj. 1. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mink 2 hónaposan Németország-Magyarországot jártuk meg.Vittük a lányomat megmutatni..A`lljatok meg többször,mozgasd meg a babád,szopiztasd,és minden rendben lessz.
2009. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szinten 3 honapos volt a babam, amikor Londonbol Magyarorszagra mentunk haza kocsival. 3 orankent megalltunk, megszoptattam, amikor kellett, pelenkaztam a kocsiban a hatso ulesen, vagy parkoloban van kulon baby szoba, ahol pelenkazo van. Szoval az uton nem volt kulonosebb gond, nagy reszet vegig aludta, viszont volt 1-2-szer, foleg az ut vege fele, amikor mar nagyon unta a kisszekeben az ulest, es orditott folyamatosan 20 perceket, mert nem ertette, hogy miert nem veszem ki az ulesbol, miert nem ulhet az olemben. De leginkabb aludt az uton. Vigyel par jatekot, hogy jatszhasson vele, ha ebren van. Amugy tenyleg nem lesz gond. Szerintem idosebb babakkal nehezebb az utazas, 3-4 hosan meg OK.
2009. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi most vagyunk 6honaposak,es a multhonapban voltunk otton magyar orszagon(hollandiabol)

Meglepoen jol birta a kis fiam az utat,meg szoptatni is tudtam menet kozben,es szinte vegig aludta az egeszet!!

2009. máj. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!