Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok szomjoltásra vizet 2...

Adhatok szomjoltásra vizet 2 hónapos anyatejes kislányomnak?

Figyelt kérdés
Forralt babavizet természetesen. A dokinénink nem javasolja 6 hónapos koráig, azt mondja, hogy csak tejcsit kapjon. Ti adtatok neki? Ha igen, akkor kanállal vagy cumisüvegből?
2009. máj. 1. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Forralt vizet,vagy szentkirályi szénsavmentest IGEN. feltéve,ha megissza :)))
2009. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen forralt víz a legjobb, lehet kevés édeskömény teát is.
2009. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Elöző vagyok, cumisüvegből, mert a kanál szenvedés,ne aggódj nem fog lesdzokni a ciciről,ez nagyon ritkán fordul elő.
2009. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek, mondjátok meg, miért mondanak az orvosok mindig mást, mint amit a gyakorlott, tapasztalt anyukák és a józan ész?
2009. máj. 1. 14:17
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Ez már csak így van.Ök ezt könyvböl tanulták,berögzült.mink pedig tapasztaljuk.Nekem a lányom is cumisüvegezett,6 hós korától magától elhagyta a cumit is és üveget is.Ja és még most is szopizik.15 hónapos a lányom.

A 2.voltam.

2009. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
hűű. én 6 hós koráig nem adtam neki semmi mást anyatejen kívül,ennek ellenére ha akarsz neki adni mást is inni,akkor szerintem valamilyen babavizet adj neki vagy felforralt lehűtött csapvizet. akkor sem lesz semmi,ha nem adsz neki más folyadékot,csak tejcsit.
2009. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A dokik azert nem tamogatjak sem a teat, sem a vizet, mert az is megtölti a kis gyomrat es nincs benne kaloria, de mivel megis van valami a gyomraban elvileg kevesebbet eszik... dehat mi is teaval nöttünk fel, nem igaz? :)
2009. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a mi gyerekorvosunk és védőnőnk kimondottan ellenezte,h.ittasam bármivel is a babámat.ő csak szopott és nagyon szépen fejlődött.nem száradt ki.
2009. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges vizet adni a Babának, ha anyatejes! Igaza vana dokinéniteknek! :-) Arra kell csak figyelni nagy melegben, hogy gyakrabban kínáld meg cicivel, hogy ne legyen szomjas. A víz csak üres kalória, becsapja a pociját! A cumisüveggel is vigyázz, mert anyatejes babánál nagyon bezavarhat a szoptatásnál!

A ksilányom 7 hónapos koráig a tejcin kívül mást el se fogadott!

2009. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek akarsz csinálni magadnak feleslegesen plusz munkát?!?! Maximálisan megfelel a tejci, nincs szükség semmiféle "babavízre"!
2009. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!