Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételektől lesz több tejem?

Milyen ételektől lesz több tejem?

Figyelt kérdés
A madártej és a köménymag leves 30 éve működött, ma már mindenhol azt olvasom, hogy az csak hizlal, másra nem jó. És különösebben nem is kívánom.
2009. máj. 1. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a magas szenhidrat tartalmu etelek valltak be. pl: tesztafelek
2009. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

most írok egy olyan választ ami gondolom senkinek se fog tetszeni.

próbálhatsz bármit enni inni csoda bogyó laktoherb herbalakt a variációk száma végtelen. az én tapasztalatom és meglátásom hogy van akinek egyszerűen van teje anélkül hogy bármit enne inna ami serkentő van aki mindent megtesz hogy legyen még sincs. ez alkati kérdés.

persze ez nem jelenti azt hogy az ember ne próbálná meg a serkentőket de ez is olyan dolog hogy vagy beválik vagy nem.

amúgy krumplileves is jó serkentőnek meg rengeteg folyadék.

2009. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Sokat iszom, nappal nincs is gond, de estére mindig kevesebb. Jó, tudom, nappal többet kéne pihenni, de nem mindig tudok.
2009. máj. 1. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem ezek jöttek be: levesek, tésztafélék, alkoholmentes sör,sok folyadék és igény szerinti szoptatás - voltak nehéz időszakok,mikor óránként is evett a babám,de ezeket mindig áthidaltuk
2009. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem lepődtem meg a 12:55- ös válaszán, sőt egyet is értek! A La Leche Ligához anno nekem is segítségért kellett fordulnom, mert kevés volt a tejem, sőt a védőnőm azt mondta, hogy nem jó minőségű!!! (No comment) A lényeg, hogy ők is azt mondták, hogy ételtől nem lesz több tejed, csak ha többször teszed mellre és jól.

Nekem szerencsére visszajött a tejem, pedig volt olyan, hogy napokig nem fogadta el a cicit a kevés tej miatt! Én Urtica Urens szedtem, mert homeós, s jó hinni vmiben (viva placebo hatás :)), s azt ettem, amit megkívántam, s sok folyadékot (ásványvíz) ittam/ iszom.

Javaslom, hogy tőlük: [link] kérj tanácsot, nagyon segítőkészek!

2009. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

folyadék,folyadék,folyadék!!!

Ellenben ha idegeskedsz és/vagy nem pihensz akkor a folyadék

bevitel sem sokat ér.Néha-néha átmasszírozom a cicit és én is szedem a homeopátiás bogyókat.Ma kéthetes a lányom és kb.400 grammot szedett fel.Sok sikert!!

2009. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alkoholmentes sört javasolták ittam is vagy 2-3 hétig.De utána is vígan volt tejem,bár én szeretek is enni,meg az "ivással" se volt gond a részemről!
2009. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol mentes sör tényleg jo.Nekem,mikor a nővérem szült és bent voltam nála,mindenki a görögszénamag teát javasolta azt hozzak be neki.Ma már én is iszom,szülés ota.Rengeteg tejem van.Ha nincs kedvem főzni,iszok egy alkohol mentes sört.Probáld ki,gyogynövény boltban lehet kapni.Ott ajánlották még a Laktoherb teát,kiprobáltam,nem éreztem jonak.
2009. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!