Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós anyatejes babánál hány...

7 hós anyatejes babánál hány étkezést váltottatok már ki, melyiket, mivel?

Figyelt kérdés
Mást mond a dokinéni és mást mond a védőnő is. Nem tudom kire halgassak.
2009. máj. 1. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást és 3 étkezést váltottunk ki.Így eszik a kisfiam:6-kor szopi,9-kor gyümölcs,12-kor főzelék,15-kor szopi,18-kor tejpép,20 óra után szopi.Éjszaka 2 szer kel fel szopizni.4200 grammal született és most 9800 gramm.7 hónapos és 5 napos.
2009. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

3 hónaposan kezdtük el a hozzátáplálást babajoghurttal,amit tízóraira kapott.4 hónaposan kapott már gyümölcsöt is uzsonnára.Nem sokkal később már az ebéd is "kanalazta".Fél évesen a reggeli is kiflicsücsök,perec vagy sósrúd volt,7-8 hónaposan a mi vacsoránkból is szemezgetett.

Nagyon szerette a pociját,könnyen rá lehetett venni az új ízekre.

Egyébként 22 hónapos koráig cicizett is még,nem hanyagolt el!!!

De nagyon jó volt nézni,hogy milyen mohón eszik minden mást is.Végig sok tejem volt és én úgy éreztem,hogy kellően tápláló is,mégis úgy csapott le minden más ételre,mintha éheztetve lenne.

A dokinő nekem is azt mondta,hogy 1 éves koráig csak szoptassam,de én nem hiszem,hogy az elég egy kicsinek.A védőnő meg azt,hogy fél évesen kezdjem a hozzátáplálást.

Nem hiszem,hogy ártott volna neki,hogy 3 hónaposan kezdett el mást is kapni,hivatalosan is azt mondják,hogy eddig "folyik át" úgymond a babákon a kaja,utána már többet hasznosít!

Egy szép formás 4 éves kislány anyukája!

2009. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%

lemaradt!

A sógornőm kisfia is 7 hónapos,bár ő tápszeres,de az a kicsi folyton éhes,nem elég neki,amit kap.

Ha a nagymamája,vagy a dédije elviszi úgy habzsolja a kaját (főként húsleves),hogy nem bírja abbhagyni túleszi magát,kihányja és jön újból a sírás,hogy éhes,de az anyja csak tápszert ad neki.

Rajta tényleg látszik,hogy már nem elég neki,de az anyuka túl fiatal,tapasztalatlan,ráadásul makacs és nem hagyja,hogy beleszóljanak a dolgába!

2009. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!