Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott váladékot felbukni a...

Szokott váladékot felbukni a babátok mikor náthás?

Figyelt kérdés
Szívom az orrát de onnan nem jön sok és van amikor bukik és ki jön a váladék is. Az a jó ha ürül? Nem? Ráadásul nincs rendesen széklete még mindig fürdés előtt megpróbálom tornáztatni meg hőmérőzni. Ma egy üveg kamillát megivott és semmi. Tápszeres.
2009. ápr. 30. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


az én babom 4 és fél honapos, és azota van széklete minden nap amiota gyümit eszik! a váladékkal kapcsolatban nekem is kicsit taknyos a baba, és van hogy a száján keresztül jön ki de ez ritka. inkább folyik az orra!

2009. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elso vagyok! Azt elfelejtetem irni hogy 2 hete táplálok hozzá, és azota minden nap kakil a baba.

És pont ezért kezdtem el a hozzá táplálást, mert elötte csak kuppal kakilt, és azt is nehezen. Vagy hömérövel, de tiszta kinlodás volt. azota minden oké, boldogabbal és vidámabbak is vagyunk!! :-D


minden jot!

2009. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már teljesen ki vagyok nagyon nyűgös jön a vihar is nem tudom nem-e attól
2009. ápr. 30. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajna ez így van,ha a fogzik a babád.

Az én kislányomnak is jött váladék a szájából és az orrából nem jött semmi!:(

Nekünk Rhinotiol(lehet nem jól írtam:P) köptetőt a ajánlott a dokinénink(recept nélkül kapható!)De azért kérdezd meg,hogy a babád használhatja,mert nem vagyok biztos de lehet,hogy újszülött kortól lehet már?!?!

Székrekedésre ajánlom még a szilvát és őszibarackot vagy rostos ivólevek,édeskömény teát kicsi langyos vizet.

De amúgy jó ha ürül a váladék valahol felül.:P

Boldog babázást.

10,5 hónapos kislány anyukája

2009. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!