Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Supinált sarkú gyógycipőt hol...

Supinált sarkú gyógycipőt hol lehet venni Keszthely-Marcali térségben?

Figyelt kérdés
Salus, Supi, Szamos cipőket keresek de csak a fővárosban vannak ilyen boltok? Webáruházat se találok olyat ahol van választék, meg azért felbróbálva lenne jó megvenni. Ha tudtok segíteni, megköszönném!!! :)
2011. okt. 12. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Deichman van felétek? mi ott vettünk Elefantent, nagyon jó márka! ajánlani tudom! nekünk Dévény tornász ajánlotta ezt, német gyártmány, nagyon bevált.

tényleg fel kell próbálni. mi vagy 15öt rápróbáltunk, és ez az 1 volt kényelmes. volt, amit fel sem tudtunk rá adni, mert a rüsztje magasabb mint a cipőé.

2011. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a márka is döntött sarkú? Nem is tudtam. Köszi!
2011. okt. 12. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
a Keszthely Plázában a Rákóczi téren van egy gyógycipő-bolt, a kirakatban vannak gyerekcipők is, és azt hiszem, készítenek egyedi darabokat is. ha arrafelé jártok, érdemes lenne benézni, sajnos tel. számot nem tudok.
2011. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok. igen, dönti a sarkát kifelé picit (pont emiatt ajánlotta a gyógytornász)


van Keszthelyen!

Cég Deichmann Cipőkereskedelmi Kft.

Utca Murvás u. 2.

Irányítószám, helység 8360 Keszthely

Bevásárlóközpont STOP.SHOP

Telefonszám +36 30 828 2139

Nyitva tartás H-Szo: 9-20, V: 9-18

Információk XXS -

2011. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a Plázában lévő boltot ismerjük, nem jók a tapasztalatok. Iszonyat drága, 2 hónap mire elkészül a cipő és még ráadásul vagy 2 számmal nagyobb is lett. A fiamnak csináltattunk ott szandit (receptest) 18000Ft volt és nem tudja hordani!:(
2011. okt. 12. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

én vagyok, aki a plázában lévőt írtam.

sajnálom, nem akartam rossz tippet adni. nem voltam még bent az üzletben sosem (érdekes, mindig zárva volt...).

remélem, a deichmannban találtok neki cipőt!

2011. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!