Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Nívea-babatermékek tényleg...

A Nívea-babatermékek tényleg ennyire károsak?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mondta,hogy ne használjam ,mert sok benne a higany,neki egy orvos mondta,és tönkreteszi a babák bőrét,nem egészséges.Én egy jóideje Nívea testápolót használok a babámnál,és most 9 hós,vettem neki tusfürdőt is,de most nem tudom mi van.

Kiszárítja majd a bőrét,ne használjam?

Ti hallottatok ilyesmit,esetleg volt gondotok a nívea-termékekkel?


2009. ápr. 30. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha már nem gyógyszertári, akkor a Nívea az egyik legjobb. Vagy a GAbi.

A Jonshons elég szar, az még engem is kiver, az sok babának nem jó.

De én a higanyos dologról nem hallottam.

Tudod, kinek a pap, kinek a papné...

Én még gyógyszertárit használok mindenből, csak esti Gabi fürdetőt teszek a vízbe.

10,5 hós.

2009. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én ezt a Jonshons-ról hallottam ezt a hírt, és tényleg nem jó. Állítólag be is akarták tiltani. Nem értem, hogy miért mondott ilyet az orvos, szerintem a nivea a legjobb és ha mindenki megengedhetné magának, akkor azt használná :)

Nálunk nagyon bevált!

2009. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg 2 évig a Johnson-nal dolgoztam együtt, és bátran használom a popsitörlőt, fürdetőt, néha a p.krémet is.

Érdekes, a kórházban is Johnson fürdetőt használtak a csecsemősök!

Amúgy a babám bőrének semmi baja, viszont a Gabitól vörös, száraz foltok lettek rajta! Olyan szinten, h bőrgyógyászhoz kellett vinnem!

Engem amúgy a Dove tesz tönkre, nem is használom már évek óta.

Barátnőm a Fa termékektől lett olyan, mintha csalánosban járt volna meztelenül!

Ezek után én azt mondanám, h használd bátran, ami eddig bevált! Uaz a sz*r van mindben, csak mkinek másra érzékeny a bőre.

De ha megnyugtat, válts Neogranormonra, Gabira, v bármi másra!

Ja, nem mellesleg kivételesen Nivea p.törlőt vettem (akciós volt), nyugodt szívvel el fogom használni azt a 2 csomagot, ami még van belőle! :)

További szép napot mkinek!

2009. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,azért kicsit megnyugodtam,használom továbbra is,végülis eddig bevált.

Minden jót nektek!

2009. máj. 1. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!