Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós fiamat lehet-e már...

4 hós fiamat lehet-e már "ültetni" a babakocsiba?

Figyelt kérdés
A félig fekvő helyzetet sehogy sem szereti, szinte csak sírás az egész séta! Zavarja, hogy nem lát ki. Lehet már ilyenkor kicsit ültetni, persze bekötve?
2009. ápr. 30. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha több pontban lehet dönteni, és nem egyből teljes függőlegesbe tudod csak állítani a támláját, szerintem kisebb időszakokra nyugodtan fejjebb állíthatod. a fekvőnél eggyel magasabb dönthetőség nem fog semmi gondot okozni, hiszen az autósülések is félig döntöttek neki. én fejjebb tettem neki annak idején, mert nálunk is sírás volt a séta közben.
2009. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Picit én is megemelem már a fekvőrészt, nemrég múlt 4 hónapos a kisfiam, mert különben Ő is nagyon sír, nem marad meg a kocsiban, csak ha már álmos, akkor viszont hasra fektetem, még a kocsiban is. Szóval én még nem ültetném teljesen, első kettő gyereknél 6 hónaposan került erre sor.
2009. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!