Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastam, hogy irtak mostanaba...

Olvastam, hogy irtak mostanaban Hippes csomagrol. Megirna nekem valaki, hogy mi van az elsoben, es a masodikban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én csak a rossmanban beválthatóról tudok nyilatkozni, mert mert csak azt ismerem.

az elsőben:

volt két csomagnyi minta teaporból, 1 dl vzhez, alma-citromfű és a másik nemtommi ízű, valami piros.

egy kis üveges gyümidesszert, asszem banán+valami

egy sárga logós műanyag kiskanál és egy fehér, hímzett logós pamutpóló, ami kb egyéves korában lesz rá jó.


a másodikban: egy frottír előke, egy kecskeméti tökfőzelékes bébiétel, egy üveg piros gyümölcslé


és mindkettőben voltak szóróanyagok a termékeikről.

lehet h vmit kihagytam, de akkor azt majd mások megírják :)

2009. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. csomag:

3 tea minta volt(alma-citromfű, málna-csipkebogyó és gyermektea), valamint egy előke Hipp-es felirattal. Másra nem emlékszem...

2. csomag:

Még egy kupon (3. - 8 hótól), 2 tea minta (alma-citromfű és málna-csipkebogyó), 50g őszibarack-sárgabarack tejpép, 28g Hipp 2 plus probiotikus tejalapú táp, 1 üveg sárgabarack ital, 1 üveg banán őszibarackkal, 1 műanyag kiskanál és egy fehér póló.

3. csomag:

1 Kecskeméti ananász ital

1 Hippes (mangós) 12 hótól adható gyümölcsdesszert

1 előke

1 10 hótól adható folyékony tápszer

2009. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első kommentes vagyok

utolsóban hippes ital volt, és piros, erre emlékszem konkrétan, és nem volt benne folyékony tápszer, ez is tuti + a kecskeméti tökös kaja még ott áll a polcon -

szóval ebből nekem az jön le, hogy különböző beltartalma van a csomagoknak.

Izgi: zsákbamacska :)

2009. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Sajnos en elhagytam a kupont, azaz nem is tudtam h van...az elso napokban zombi voltam :)

Csak erdekelt mirol maradtam le, es hat sajnalom, mert jo kis csomag!

2009. ápr. 30. 07:52
 5/7 anonim válasza:
sziasztok! hol lehet ilyen kupont szerezni? köszi
2009. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első csomagot a kórházban kaptam egy hippes dobozban. Ebben volt egy kupon a 2. csomaghoz (kék), a 2. csomagban pedig benne volt a kupon a 3. csomaghoz (piros). Ezeket a Rossmannben lehet beváltani.
2009. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszi!
2009. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!