Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy 2 nap után...

Lehetséges hogy 2 nap után pattog ki a kisfiam a tejtől?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam hétfön délután kapott előszőr tejbegrízt 2.8%-os tejből, és szerda reggel tiszta pötty volt az arca! Elvittem az orvoshoz de azt mondta várjunk egy pár napot hogyha szaporodik himlő ha nem akkor kiütés! Azota nem szaporodott tehát gondolom nem himlős, de az is olyan furcsa hogy kedden még semmi nem látszott rajta csak szerdán!
2011. okt. 7. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem nem, de ez csak egy magánvélemény.

Viszont ha először kap tejet, én inkább 1,5-st adnék, azt is vízzel higítva először.

2011. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fiam ugyan még nem kapott tejet, de mivel tejallergiás, bármilyen tejterméktől csúnya lesz a bőre :-( Ha mégis tejterméket kap, akkor egy-két nap múlva nagyobb méretű piros, száraz folt lesz valahol a testén. De nem kiütés!
2011. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!