Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám jan.22-én kapta a BCG...

Babám jan.22-én kapta a BCG oltását és még mindíg puklis és piros. Ez normális? Mikor fog elmúlni neki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babám meg november 10-én kapta meg a BCG oltást és még mindig puklis és piros.Ez azt jelenti hogy megeredt az oltás helye/igy nem kell még egyet kapnia/Ez az az oltás aminek a helye még felnőtt korban is látszani fog.Úgyhogy teljesen normális!
2009. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális. Az én fiamnak még 8-9 hónaposan is nagyon látszott és addig ki is fakadt neki vagy 2 szer.

Megtapogatta a dokinő hogy a hónalji nyirokcsomói nincsenek e beduzzadva esetleg de ha ninsenek akkor nem baj, nincs vele teendő, csak tisztán kell tartani, nem szabad nyomkodni.

Van aki ilyen érzékeny rá, van aki meg nem annyira.

2009. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A babám nov.7-én kapta meg és látszik a helye. Sokszor kifakadt, nagyon csúnya volt. Még mindig elöfordul, hogy pici váladék jön belöle. A dokink azt mondta általában 6 hós korig elmúlik a duzzanat, de nekünk még látszik jócskán. De nincs vele gond, normálisnak mondják.
2009. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!