Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól vihető a pici babánk...

Mikortól vihető a pici babánk kirándulni, esetleg bevásárló központba? Ti mikortól vittétek?

Figyelt kérdés
Most 7 hetes, persze még várok, de lassan én is szeretnék kimozdulni, de mivel csak szopizik, nem tudom a nagyszülőkre hagyni, mert vmikor óránként kéri. Viszont most szeretnénk felújítani a fürdőszobát, de szeretnék én is ott lenni a csempeválasztásnál.
2009. ápr. 29. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is 7 hetes, már kétszer voltam vele Romániában egyedül és rendszeresen látogatjuk a 70km-re lévő nagyszülőket.

2009. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám téli és mi már 1 hónaposan kivittük rövid sétákra.Szerintem,ha jó sz idő (nem esik és fúj a szél)akkor nyugodtan elviheted kirándulni.Én a bevásárló kp-kat nem szeretem,akkor inkább levegőn vagyunk.
2009. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Influenza időszakban még a fél évesemet sem viszem inkább. Ráadásul van most vlm lázas járvány, sok ismerősöm babája beteg :-(

Egyébként 4 hós volt, mikor elször bevásárolni vittem, vagyis zárt térbe. Kirándulni, sétálni, friss levegőre 2 hetes kora óta viszem, akár 2-3 napra is. Nagyon jól viseli, sőt imádja és igényli, ha máshol alszunk, jövünk megyünk, én mindig is így szerettem volna nevelni.

2009. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat, persze a levegőzni sétálni mi is járunk, kisvárosban lakunk, ez nem gond. Csak a tömeg miatt voltam kíváncsi a bevásárlókp-ra, én is inkább várnék még, de nem szivesen bízom a fürdőszobánk szinét a páromra, jobb ha egy nő választ, hiszen jó darabig azt nézhetjük! :-)
2009. ápr. 29. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan menjetek, mi is 7 hetesek vagyunk és már voltunk 200 km-re pesten, és az obiban is. nyugodtan pontozzatok le, de nem kell a széltől is óvni őket. ja ha teheted ne hétvégén menjetek, mi sem akkor mentünk, mert sokan vannak
2009. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!