Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet összegumizni a...

Mikortól lehet összegumizni a baba haját?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikortól van haja :)

Enyémnek van haja, de sajnos mindent megzabál, úgyhogy nem tudok neki semmit belerakni, mert kiszedné és megenné...

De pl az első babám nem volt ilyen mindent megevős fajta (csak neki nem volt egy szál haja sem :D :D )

2011. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is akkortól, mikor már elég hosszú hozzá a haja. Nem korfüggő, hanem hajfüggő.

A nagyobbik lányomnál úgy 2 és fél évesen jött el ez a pillanat. Úgy tűnik, a 9 hónapos húga sem sieti el a hajnövesztést. :)

2011. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az en babäm 4 honapos hajas baba es mär most csinälok neki cuki copfot!:-)
2011. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is volt 4 hónaposan copfja! :D

Aztán a nagy meleg miatt levágattuk a haját, de most "növeszti". :)

2011. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kislányom 5 hónapos, elég nagy a haja, csak féltem, hátha a kutacs miatt nem lehet még... De akkor megnyugodtam! Megyek is hajgumiért! :) Még egyszer köszi mindenki!
2011. okt. 7. 07:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!