Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Nyilas babája?...

Van valakinek Nyilas babája? Milyen baba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen az én kislányom is nyilas. Akaratos borzasztóan de nagyon jókedvü kiscsaj,és egy kis színésznő veszett el benne! Produkálja magát állandóan főleg idegenek társaságában sokszor én is meglepődök rajta. 6-án töltjük az 5 hónapot!
2009. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A babám 12.12-én született. Igazából nagyon jó baba, ha minen úgy van ahogy Ő szeretné. :) Nagyon akaratos, és talán egy kicsit hisztis is. Viszont nagyon hamar csinál mindent, kis örökmozgó, és ha valamit megmutatok Neki akkor azt rögtön elkezdi gyakorolni. Nagyon mosolygós. Hirtelen csak ennyit tudok felsorolni.
2009. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azén fiam 5-én lesz 5 hónapos. Ő is akaratos baba, de ő is vidám ha minden úgy van, ahogy szeretné. Ő is hamar elkezdett forogni, mostanában ülni, állni akar állandóan, egy percre nem áll meg. Keveset alszik napközben, igényli, hogy foglalkozzanak vele, és nagyon barátágos, az idegenekre is vigyorog.
2009. ápr. 29. 08:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Hol szültél?
2009. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, 1-es voltam!
2009. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pécsett.
2009. ápr. 29. 09:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én babám 7-én lesz 5 hónapos, én is Pécsen szültem. A kislányom egy angyal, nagyon nyugodt, jókedélyű, barátkozó. Örökmozgó, beszédes, huncut, mosolygós, akaratos, édes baba.
2009. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akaratos, hisztis, vagány, lassan 5 hónapos kisfickó! :)
2009. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy látszik az akaratosság jelen van mindenkinél:)
2009. ápr. 29. 12:06
 10/10 anonim ***** válasza:
az én fiam már "öreg fickó" a ti babáitokhoz képest-de a jellemvonások hasonlóak.lassan másfél éves lesz-sztem nagyon értelmes-érdeklődő,de most is olyan makacs-és akaratos,mint babának.egy mosoly album,a humornak nagy szerepe van az életében-kiegyensúlyozott-persze,ha minden a megszokott rendben történik.ha van időd ,a nlcafe-n van 1 babahoroszkóp,ill leirja az iskolás-ill kamasz nyilast is.érdemes elolvasni
2009. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!