Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós oltásnál sír a baba?...

2 hós oltásnál sír a baba? Hogy viselkedik utánna?

Figyelt kérdés
Lázra vagy valamire lehet számítani utánna?
2009. ápr. 29. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! A szurinál nagyon sírt,a lányomnak másnap hőemelkedése volt,de egész álló nap aludt,majd a második naptól kezdve,mintha kicserélték volna keservesen sírt, másfél óránként kérte a cicit,éjjel is 4-5 nap múlva állt vissza a rendes napirendjére.Mondtam is,hogy több szurit nem kap:))
2009. ápr. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én kislányom a szurinál nagyon keservesen sirt, alig lehetett megnyugtatni, utána szundizott egy 5 órát, és semmi baja nem volt utána, kapott a biztonság kedvéért estére egy fél kupott és az egész éjszakát átaludta, másnap semmi baj nem volt mint ha nem történt volna semmi.
2009. ápr. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, a fiam a két hónapos szurinál egyáltalán nem sírt, olyan meglepett, sértődött képet vágott. Mire hazaértünk, már a nyomát sem lehetett látni, láza egyáltalán nem volt. A doki felkészített esetleges lázra, étvágycsökkenésre, de semmi...

Büszke is voltam a kis fakírkámra!

Aztán a következő szurinál már bömbölt mint az oroszlán! Utána mamáékhoz mentünk, és bár útközben meggnyugodott, mikor kinyitottam a kocsiajtót és mamát meglátta, megint elkezdett neki panaszkodni :-)

de láza akkor sem lett, meg a szuri helye sem gyulladt be.

(Viszont a szomszédék kislánya lázgörcsöt kapott, úgyhogy mindig legyen otthon lázcsillapító!)

2009. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor beszerzek ázcsillapítót, mert most gondolkodtam el, hogy nekünk az nincs is, nem írt a doki.!
2009. ápr. 29. 07:41
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Én lányom csak egy kicsit sírt, de amint felvettem már semmi baja nem volt. Nálunk eddig csak a rotavirusos vakcinától volt egy kis hőemelkedése.
2009. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az oltasos tajekozteto a dobozban van!olvads el reszletesen,mert fellephetnek komolyabb tunetek is!persze az nagyon ritka,de ilyenkor kicsit jobban oda kell fiyelni a picikre!Nalunk is aluszekonysag es nyugtalansag volt jellemzo!Kis elkeseredettseggel megusztuk mi is a szurit.
2009. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom csak nevetett, láza, hőemelkedése nem volt. Pár napig felriadt éjjel, de vissza is aludt. Mimost voltunk a 3 hós oltáson, azon is csak nevetett. Utána ugyanolyan volt, mint a két hósnál. Bár hozzá kell tennem, az én gyerekem szinte sose sír, nagyon vidám baba.
2009. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Kislányom is sirt a szurinál.Utána elaludt egy 4órácskát, és utána semmi baja nem volt.Láza semm volt.
2009. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!