Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általában üveges kaját adtok...

Általában üveges kaját adtok a babának, vagy mindennap föztök?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
üvegeset, mást nem evett meg eddig.majdnem 1 éves, már érdeklődik az én tányérom után is erősen, szal jön a váltás:)))
2009. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Is-is! Amikor nincs időm főzni,akkor kapja az üvegeset,de ha mindenki itthon van,azt eszik amit mi. Természetesen a fűszerezésre, illetve az étel elkészítésére figyelünk:)
2009. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi csak nemrég kezdtük a hozzátáplálást, egyelőre vegyesen kap. Az almát, krumplit, később a cukkinit én kotyvasztom, a sütőtökpürét, répapürét konzervből kapja (védőnőm javaslatára), és egyelőre a barackot is, mert annak még nincs szezonja.
2009. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen. 6 hónapos korától 11 hónapos koráig szinte csak én főztem neki, mert nem ette az üvegeset. Azóta vegyesen adom, mert már megeszi. Azért igyekszem most is a házi főztöm túlsúlyát megtartani, mert az jóval kalóriadúsabb, töményebb.
2009. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan kaját adtam a kicsinek amit én főztem mivel tudom mit tettem bele és az áráról nem is beszélve.Sokkal olcsobban ki lehetett igy jönni vele mintha üvegeset adtam volna.Ha meg már belejövünk a készitésbe rövid idő alatt kész van.
2009. ápr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Is-is. Acéklát, krumplit, almát, banánt én készítem.

De az üvegeseket szoktam dúsítani ezekkel, így laktatóbb, gazdaságosabb, változatosabb, no és persze a babám imádja a mixeket.

Ja, a fagyóban van saját termesztésű őszibarack még, meg volt körte, meggy is.

2009. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Én is csak olyat adok neki amit én főzök,de emellett már eszi a mi kajánkat is.
2009. ápr. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Vegyes a dolog. Amit el tudok neki itthon készíteni, azt elkészítem: alma, répa, sütőtök, párolt csirke, pulykahúsok, krumpli. A barackot üvegeset kap, mert még nincs barackszezon. Vettem neki pár darabot, de ez még nagyon műbarack, a jóistennek nem lett belőle rendes bébikaja. Egyébként tudja enni amit mi, csak oda kell figyelni, hogy ne fűszerezzünk.

Emellett reggel és este még szopizik is (sőt, most épp éjjel is szopizott.) 9 hónapos.

Mindig is érdeklődő volt, hat hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, de nem erőltettem. Eleinte csak kóstolgatott, most már hangosan követeli, (addá, addá, addá :-)))

2009. ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is vegyesen adom, ha van időm, főzök, ha nincs, vagy elutazunk valahová, kényelemesebb a bébiétel. Szerencsére a kisfiam nem válogatós, mindent megeszik, ha én főztem, ha nem.
2009. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi télen kezdtük a hozzátáplálást, ezért almán, sütőtökön, répán, krumplin kívül minden mást üvegeset kapott, mert máshogy nem nagyon jutottam hozzá...

Mostmár zömmel én főzök neki, de azért becsúszik egy-egy üveges kaja is, főleg ha elmegyünk itthonról, meg ajándékba is szoktunk kapni a rokonoktól, na meg ha mást nem is szik meg, pl fogzáskor, akkor az üveges őszibarackot és az alma-pulykahusit mindig elfogadja- szóval betegen ezek is bejátszanak.

2009. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!