Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napot lehet lázas a...

Hány napot lehet lázas a babám? Éjszaka hányszor nézzem, hogy lázas e?

Figyelt kérdés

Megkapta ma a kötelező 2 hónapos injekciót + a pneomococust is! Már 37,8-ra ment fel a láza, kapott egy fél germicid kúpot!Hány napot lesz még lázas? Ha holnap is lázas lesz akkor nem is vihetem ki sétizni, ugye?


Éjszaka is lázas lesz és véletlen elalszom akkor baja fog esni?Úgy féltem! Állítsam be hozzá a vekert hogy bizonyos időnként nézzem?


2009. ápr. 28. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

az én babóm 6 hós és pont ugyanígy aggódtam,mint te! én nem feküdtem le,amíg le nem ment a láza + magunk mellé vettem az ágyba,hogy könnyebben érezzem,ha meleg. az én tapasztalatom: a kúp jól leviszi a lázat,nekünk nem is jött vissza. éjjel nem mértem,csak a homlokára tettem a kezem,és mivel mellettünk volt,többet felkelt (vagy a szuri miatt) szopizni,ami szerintem szintén jót tett neki (folyadék fontos) és én is éberebben aludtam. Másnapra már kutya baja sem volt,nem is aludt többet,lázas sem volt.

én úgy tudom,hogyha szuritól lázas akkor le lehet vinni picikét,de ez nem biztos!

2009. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem hiszem, hogy a kúp után tovább emelkedne a hője. A 37.8 amúgy is még csak hőemelkedés. Holnap már szerintem nem lesz láza se és szerintem hőemelkedése sem. Egyébként ha a popsiban mérted a hőjét, levontad a 0,5 fokot? Nyugi, aludj nyugodtan, nem lesz semmi gond, mielőtt te is lefekszel, nézd meg ismét a picit, lehet, hogy addigra már le is megy neki:))
2009. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Bealudt, most a homlokára tapasztottam a mérőt és nem mutatt se lázat se hőemelkedést.

mellettünk fog alucizni! :D

2009. ápr. 28. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak 1 napot lázas. Az enyém a pneumococcustól nagyon rosszul volt, egész éjjel üvöltött. Szerintem ha elaludt, akkor jól van.
2009. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!