Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud, mit csinál 11 hetes...

Mit tud, mit csinál 11 hetes babád? Hány kg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 15:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy érti a válaszoló,hogy ültetik.De viszont ültetni sem jó,mert azt hallottam,hogy nem tesz jót a kis gerincének.Mert ülni még bizotsan nem ül egy baba sem ilyen idősen.4-5hónaposan kezdenek el ülni,ha jól emlékszem, nem biztos.
2011. okt. 4. 18:12
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok látom az én válaszomat hiszitek hamisnak nem az a kislányomnál az a helyzet hogyamikor az öledbe teszed és kitámasztod a hátát akkor félig ülő pózból fel tudja magát húzni némi kis segítséggel és ott már szépen elvan kb 15-20 mp ig nem úgy ül ahogy azt gondoljátok csak szerintem már ez is ülés vagyis az is és nem ültetem max 2 naponta egyszer kétszer nem akarom hogy a lányomnak valami baja legyen és minden gyermek más ütmbe fejlődik nincs lemardva egyik baba sem csak kicsit késöbb ezdi mert neki az a jó és érzi hogy mikor mit lehet és tud csinálni nagyon örülök neki hogy ennyi mindet tud a lányom és annak hogy a játékkal "el tud játszani" de nem erőltetem neki ha valami nem megy a kúszás se értsétek szó szerint mert a kúszás az úgy működik hogy az ágy felső végéből az alsóba vagy fordítva elpörög elkúszik nem tudom máshogy megfogalmazni de amikor leteszem itt van amikor bemegyek a szobályába akkor meg a kiságy másik végén lévő játékot fogdozza utál hason lenni ezért is volt neki ez nagyon fontos szerintem hogy átforduljon és ezzel úgymond bíztattam rá hogy forduljoin hártra met nem szeret hason leni ahogy hason van kb 2 percen belül sír persze nem ahgyom hogy sírjon és ezért is forult hátra mert párszor megmutattam neki balatelt 1.5 órámba hogy hasra tettem és hátragurítottam ezt eljátszottunk utána elvolt hason kimentem a szobából és mire bementem mert nem sírt addigra háton volt akkor megint hasra tettem és figyeltem kb 1 pefcen belül megfordult hátra és utána rájött ha lendületet vesz akkor ez megy fordítva is :D ennyi volt a sztori
2011. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!