Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud, mit csinál 11 hetes...

Mit tud, mit csinál 11 hetes babád? Hány kg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igaz már 12 hetes, de múlthét óta nem változott a helyyzet. 5.3kg és kislány. Sokáig tudja már tartani a fejét, ha kézben van, néha kinyomja magát hason, néha átfordul hasról hátra, el tudja lökni magát az ágyon és így kúszik előre, sokat mosolyog és gügyög, néha hangot is ad nevetés közben, rettenetesen folyik a nyála, éjszaka 6órát alszik egyszerre, néha 7et, követ a fejével, állandóan eszi az öklét és nyújtogatja a nyelvét. Ennyi jutott eszembe.
2011. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Szia 12 hetesek vagyunk 8 hetes korában megforult hasról hárta 10 hetesen aktívan hasról hárta és hátról hasra forul stabilan ül a kézben ugyan még néha beleremeg a fejecskéje de majd kupálódik gőgicsél 8 hetes kora óta szinte egész nap fent van kb 1 órát alszik du án egész éjszakát végigalussza játszik a csörgővel tartja a kezébe és meg is rázza 10 hetes kora óta már oda utd nyulni egy adott dologért amit ő nagyon szeretne felv3eszik a mellette lévő játékot ha szüksége van rá kiságy egyik feléből a másikba kb 15 perc alatt ér át mindenzt úgy hogy gurul és már ott is van egy másodpercre nm lehetet a szőnyeg melöl ellépni mert akkor egyből lepörög játszószőnyegéről hát kb ennyi
2011. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó vagyok kislány és 5070 gramm 58 cm :D
2011. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na akkor az én lányom nagyon le van maradva :(
2011. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Moira!a másik kislány nagyon fejlett!:))nekem 13 hetes a kisfiam és még nem forog..:)mégsincs lemaradva.az a kislány nagyon ügyes.
2011. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..most nézem a kilokat..nekem 7kg a kisfiam...)és 61cm
2011. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Hát akkor mi nagyon le vagyunk maradva.

Nyáladzik,eszi az öklét de nem mindig csak néha néha látom,nem fordult még át,nem kúszik és nem fog tárgyakat.De viszont nevet,gügyög.Játszószőnyege még nincs,lehet ,hogy azzal gyorsabban fejlődne?5kiló és 58cm.

2011. okt. 4. 16:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell forgolódnia,sem kúszni mászni még!!!ültetni sem szabad!csak,ha magától ül...nem ültetik..meg kell tartania a csörgőt,a fejét tartani pár másodpercig.nézni a dolgokat..gügyögni..kb ennyi.az a kislány nagyon előrehaladott...mondjuk elég furcsa,h 2 hónaposan oda-vissza tudatosan forog..és ölben magától ül...azt nem hinném,szerintem ültetik.legalábbis gondolom.ha tényleg így van,ahogy leírták,akkor nagyon ügyes,kivételes.az én fiam is átfordult kb 5* egymás után 2 hetesen,de persze nem tudatosan,csak átbillent.
2011. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok irigy,(ráadásul 2 gyerekes anyuka vagyok),de KIZÁRT,hogy minden igaz(ül,tudatosan forog,stb)amit a válaszoló írt.
2011. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak van játszószőnyege, de nem akarja megfogni a lelógó játékokat, inkább csak nézi, meg kapálózik
2011. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!