Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babahinta a jobb?

Melyik babahinta a jobb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. okt. 3. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem a második sokkal stabilabbnak tűnik :)
2011. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az első fajta volt, csak másmilyen figurás. Nagyon szerette a fiam és mi is ;), abban az a jobb, hogy tudod előre-hátra és jobbra-balra is hintáztatni. Nem tudom van-e más különbség :) persze az árán kívül. Bár mi használtan vettük.
2011. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok..az első válaszoló miatt eszembe jutott, az első is nagyon stabil, viszont nagy helyet foglal, elég nagy a fesztávja a lábaknak.
2011. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk az első van. Kaptuk kölcsön, sose vettem volna, mert hogy minek. hozzáteszem, kb ezenkívül mindene megvolt, zenélős játszószőnyeg, rezgős pihiszék, stb.

És most kaptunk. A gyerek egész nap abban pöffeszkedik, alszik. Vagy: eszik, ölben van. De ha leakarom tenni, szuper jó. 3 hós, a játszószőnyeg még nem érdekli, de ezt elnézi.

De hogy melyik jobb? Azt nem tudom :) Ez az óceános jó, tényleg nagy helyet foglal, de nem nagyobbat a játszószőnyegnél.

2011. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is az első van, nagyon szereti a kislányom. Sokszor kihúzott minket a bajból, amikor nyűgös volt a kicsikém.
2011. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! nekem is valamiért az elsö tetszik jobban, nem tul nagy a lakásunk, ugy hogy még meggondolom :)
2011. okt. 4. 09:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első a jobb, és meg is mondom miért, nem csak azért, mert szebb, hanem mert nekünk a második fajta volt, és utáltam! - az én kisfiam augusztusi és mire kapott egy ilyet már hideg volt, a ringató része pedig közel volt nagyon a földhöz, hiába tettük a konvektor elé, és vastag szőnyegre, akkor is állandóan hidegnek éreztem a hinta részét. Az ágyra tettem fel, de ott meg olyan instabil volt, hogy valakinek állandóan ott kellett lennie mellette, plusz nem látott semmit a plafonon kívül. Szóval ha újra vehetnék én tuti az elsőt venném! - teszveszen-vaterán nagyon jó árban vannak.
2011. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hú ez tényleg igaz! nálunk is mindig hideg van közel a padlóhoz! ez egy hasznos infó, köszi!
2011. okt. 4. 14:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is az első fajta volt. Imádtuk! A fiam számtalanszor nyugodott meg benne, jó nagyokat szunyált :-) Nagy előnye, hogy magasabban van, mint a másik, és jobbra-balra is hintáztat.
2011. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!