Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 fok van nálunk a lakásban...

21 fok van nálunk a lakásban nappal. Fázik egy ujjatlan bodyban és hosszú ujjú rugiban a 10 hetes babám így?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem.gondolom zokni is van rajta.esetleg betakarod..

Nálunk szinte mindíg 22-23 fok van.

2009. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem adj rá még valamit felülre!Kicsi még Ő!
2009. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
2.vagyok.Én ilyen féltős vagyok.
2009. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig 21 fok volt/van.

Amíg újszülött volt addig hosszúujjú body volt a rugi alatt is.

Aztán mikor nagyobb csecsemő lett, akkor már elég volt a rövidujjú is, és igen, felülre ha csak ujjatlan bodym volt vmiért tiszta, akkor én is adtam egy ilyen felsőt (ami középen gombolós olyan mint a kardigán) :)

2009. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bár nekünk pólyában volt 7 hetes koráig, utána úgyan így öltöztettem, mit ahogy leírtad, plussz még egy pléd!
2009. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 20-21 fokot tartunk a lakasban es ugyanigy oltoztetem mint ahogy te leirtad.Ha meg elalszik akkor betakarom.
2009. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem fázik,én ugyanígy öltöztetem pici kora óta,most 6 hós és bírta,nem lett beteg. onnan tudod,hogy fázik,hogyha háton fekszik,akkor benyúlsz a póló nyakánál a "nyaka aljához/mellkasa tetejéhez" és ha hidegebb,mint a kezed,akkor adhatsz rá még valamit. ha hason fekszik,akkor pedig a hátánál csináld meg ugyanezt a műveletet.
2009. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!