Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhetö hogy 3 és fél...

Elképzelhetö hogy 3 és fél hónapos babámnak jön a foga?

Figyelt kérdés
Már evett,kakált,aludt,nem hasfájós baba,és megis ugy felsír 2 napja hogy ilyesztö.Nagyon csurog a nyála,és mindent vinne a szájába,rágja a cumit,az öklét erösen,,,lehet hogy jön a foga? Mit gondoltok?
2009. ápr. 28. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátnőm kisfia pont ma 4 hónapos, és a héten kibújt az első fogacskája.


Viszont 3,5 hónaposan az én lányom is ezt csinálta. Akkor én is azt gondoltam, hogy a foga jön, pedig csak kevés volt neki a tejem. (erre persze utólag jöttem rá) Most 8 hónapos és még 1 foga sincs.

2009. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manió ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 3hónapos, és mi is hasonló tünetektől szenvedünk. Én is úgy gondolom, hogy elindult nála a fogzás, szerintem ha ezek a tüneteitek vannak, akkor minden bizonnyal elindult a dolog.

Recept nélkül kapható homeopátiás golyócskák, ínyre kenhető zselék segítik ezt a dolgot.Bár én még nem vetettem be őket, ha már annyira fáj majd neki, majd akkor.

Sok sikert nektek.

2009. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tejem nem lehet kevés neki,ugyanis már több mint 8 kiló,és a cicim mindig tele van. A gelét meg már használjuk,olyan mintha megnyugodna vele egy kicsit,hát majd meglátjuk. Üdv...Mindenkinek jó babázást.
2009. ápr. 28. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!