Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes kislányom néha...

10 hetes kislányom néha átalussza az éjszakát, ( este 9-től reggel fél 7-ig), néha pedig 2-szer is felkelel enni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
10 hetesen még elég kicsike, simán felkelhet enni. Ilyenkor meg kell etetni. Majd eljön az az idő, amikor folyamatosan átalussza az éjjelt!
2009. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg sem fordult a fejemben, hogy nem etetem meg. A kérdésem továbbra is az amit feltettem, aki járt már így, kérem írjon. KÖszönöm!
2009. ápr. 28. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
szia az én lányom tegnap volt 11 hetes és ez velem is elő szokott fordulni és még én sem jöttem rá de arra igen hogyha nagyon fáradtan teszem le aludni akkor nem kel fel.de majd utánakérdezek holnap és ha tudom a választ megirom neked.jó babázást
2009. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az en kislanyom 6hetes koratol atalussza az ejszakat most 2,7 eves. en probaltam megetetni de nem evett s amugy is o erzi hogy mire van szuksege te sem tudsz aludni ha valami bajod van.S a doki azt mondta nem szabad a ritmusukat felboritani azertne ebrezd fel felalomban probald meg megetetni de ebreszd fel
2009. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányomnál attól függött akkora korában, hogy átaludta-e az éjszakát, hogy milyen sűrűn evett este felé. Ha 2,5- 3 óránként evett az utolsó 2-3 etetésénél, akkor hamarabb felébredt, de ha a fürdés miatt este besűrítettem a cicizést 2 óránként, akkor reggelig aludt. Így mi általában estefelé 2 óránként ettünk.
2009. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. ápr. 29. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!