Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás megkezdése...

Hozzátáplálás megkezdése üveges bébikajával?

Figyelt kérdés
Almát kapott eddig a babám. Szeretnék neki adni barackot, de olyan volt a zöldségesnél, hogy még én sem enném meg, nemhogy a kicsinek adjak belőle. Vettem üveges bébidesszertet, nagy gond, ha ilyennel folytatjuk a kóstoltatást?
2011. okt. 3. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan NEM BAJ!!! Ne félj tőle, nagyon jó, ha mindig van otthon, van mihez nyúlni (pláne, ha majd Te főzöl neki, és nem enné meg az "új" ízt). Nem kell folyton azzal etetni, de tartaléknak mindenképpen kell!

Barackot meg fagyasztva nem nagyon lehet kapni, és meglátod majd, hogy imádja! Próbálhatod majd a szilvát, erdei gyümölcsöket, amik ugye szintén nem most érnek, így üvegesben könnyen beszerezhető.

2011. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond. Az enyém imádta az "üveges" barackot.
2011. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krisztivan ***** válasza:
100%
Teljesen jó.Én sokáig vettem az üveges gyümölcsöket hiszen sokkal nagyobb a választék belőlük.Egészen nyugodtan kóstolja azokat aztán majd ha olyan lesz a zöldségesnél ami megfelelő akkor kaphat igazi gyümölcsöt.
2011. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én többségében magam főzők a kicsinek, de most is van a kamrában vagy 15 db üveges bébiétel, gyümölcsös, zöldséges, húsos, stb. Ha elmegyünk itthonról, mindig ilyet viszünk magunkkal, kényelmesebb.

Vagy ha csúszásban vagyunk, akkor a darált keksz mellé csak kinyitok egy üveg csümölcspürét és már ehetünk is. Vagy volt már hogy csak krumpli volt itthon, akkor nyitottam mellé valami más zöldséget meg husit, és kész az ebéd. Ja és nagyon szereti mindet, soha nem fordult elő hogy nem ette meg.

2011. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem baj.

annyi gondot okozhat, hogy nehezebben kakil tőle (a sok rizstől). ha ezt tapasztaod, akkor valahol keress jó barackot, még lehet kapni.

2011. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!