Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nagyon nehezen...

Másnak is nagyon nehezen alszik el a babája mostanában?

Figyelt kérdés
2 óra nyűgösség és sírás után nagy nehezen elalszik ,és akkor is maximum 1 órát. Ráadásul amióta ez a nagy szél van, egész nap mintha sokkal többet lenne nyűgös. 3 és fél hós a babám.
2009. ápr. 28. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
9 hós a lányom,de a nagy szelet az enyém sem bírja.Tegnap du ráadásul nem is aludt,3/4 1-től fent volt esti alvásig 1/2 8kor aludt be a kaján.-
2009. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 7 hónapos, de ő is nagyon nehezen alszik mostanában, van hogy 1-2 órát is szenved mire elalszik,de akkor is csak 1 órát alszik. Nem tudom mit kellene csinálni hogy aludjon, ti mit csináltok?
2009. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 4hónaposak vagyunk.És szinte egésznap fentvan így elég nehéz vele.Az esti alvás is nagyon nehezen megy.Mi sajnos babakocsira szoktattuk így abban szokott aludni.De nem tudom meddigfog tartani ez a nehéz ídőszak.
2009. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!