Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni? 4 hónapos...

Miért nem akar enni? 4 hónapos lesz a fiam és tegnap este óta nem eszik eddig megevett kb 180-200 -at most meg jó ha 50-et beletuszkolok de azt is köpi ki.

Figyelt kérdés

Mi lehet a baj? beteg? nem sír meg semmi különös olyan mint eddig...

A hasa biztos nem fáj neki mert sokat pukizik és nem is nyűgösködik.

Mit csináljak vele?


2009. ápr. 28. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a négy hó valami fordulópont, az enyém is ezt csinálta, itt is sok ilyet olvastam akkor. Én tökre kiborultam tőle, nagyon idegesitett. Az erőszakoskodásommal ő is egyre idegesebb lett, volt olyan ha meglátta hogy szoptatni akarom már orditott, az üvegtől is! Képzelheted! Szóval jól kiakasztottam a töméssel, nem tudtam elfogadni hogy a jól evő (200- akat szopott) kicsim miért eszik pont a felét a szokásosnak?? Hát utólag átgondolva nem szabad erőszakosnak lenni, mert sokszor ha fejen állsz, akkor sem eszik többet. Bizd inkább rá, tudja hogy mennyit kér. Tudom hogy idegesitő, de várj türelemmel. A fog is zavarhatja a szivásban, ha még nincs is jele.
2009. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, picit megnyugodtam remélem nem lesz vele semmi gond
2009. ápr. 28. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szomjas, próbálj vele, forralt visszahűtött vizet itatni előtte. Az enyém is 4 hós, és két hete csak úgy eszik rendesen, ha előtte elveszem a szomját vízzel.
2009. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam neki inni i9s adni, hogy legalább azt igyon, de nem kell neki még a fincsi tea sem, pedig azt nagyon szerette :(
2009. ápr. 28. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanígy volt, és 4,5 hónaposan ki is bújt a 2 alsó foga!!:-)

Persze lehet mástól is, de a Kislányunk akkor eszik kevesebbet, ha 1-2 héten belül jön a foga!

Most pont 8 hónapos, és 8 foga van!:-)

2009. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!