Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja lanyomnak?...

Mi lehet a baja lanyomnak? Delelot meg elvan csak delutan, mar olyan nyugos lesz.

Figyelt kérdés
Mindennel csak par percig van el.nagyos nyugos delutan,van mar 2foga lent,nem latom,hogy belenne dagadva az inye,hogy az lenne a baj.de ha kiviszem akkor elvan vagy ha valahova megyunk.6 honapos.
2009. ápr. 28. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit alszik délután? Lehet, hogy keveset alszik ezért nyűgős. Egyébbként jellemzős a babákra, hogy délután már nyűgősebbek. Én lányom is délelöt van el a legjobban, bár ha én látom, hogy kezd nyafogósabb lenni akkor rögtön lefektetem aludni és utána már minden rendben.
2009. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én hathósm is ilyen, unatkozik bent látványosan:) kint semmi baja, de idebent néha kiboritóan kinlódik. Én ezért napi kétszer is sétálok vele, déltől babakocsi, délután kenguru.
2009. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
delelot alszik fel orat.delutan csak 2szer fel orat.
2009. ápr. 28. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit keveset alszik. Próbáld meg elaltatni, letenni ha nyügi, vagy told ki a abakocsiban, ha ott szeret szundizni!
2009. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!