Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek vigyem másik...

Szerintetek vigyem másik szemészhez? A többi lent.

Figyelt kérdés

Szerintem kisfiam kancsal. Már voltunk szemésznél 6 hónapos korban. Akkor azt mondták, hogy igen szemmel láthatólag egy kicsit befelé kancsalít, de még túl korai, majd 10 hónapos korban menjünk vissza.

Másik szemészhez mentünk vissza, aki fél év várakozást javasolt. Szerinte a lapos orrnyereg miatt tűnik kancsalnak. Az orrnyereg feletti bőrt meghúzva beállító mozgás nem látható.

Itt egy pár kép.

[link]

Félek, hogyha várok még annyi időt, 16 hónaposan már nem lehet majd korrigálni, ha tényleg kancsal.


2011. okt. 2. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd másik orvoshoz. Szerintem is egy kicsit kancsalít.
2011. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták 2 éves koráig várjunk és akkor majd kitágítják a pupilláját és megnézik.


Szerintem is kancsalít a kisfiad, de nagyon aranyos gratulálok hozzá.

2011. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
14:14 ti vártok, vagy vártatok? Nálatok is ennyire látszik a kancsalság? Egyébként pupillatágítást már 6 hónaposan csináltak, akkor rendben találtak mindent.
2011. okt. 2. 14:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Vártunk illetve még várunk most is nálunk kb 5 hónapja vetödött fel a gyanú.
2011. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy írok, mivel nem tudok a kérdésedre válaszolni, de nagyon nagyon helyes kisfiad van:))

hogy hívják?ha szabad megkérdezni...:D

2011. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Misikének hívjuk (az Apukája után). A másik neve Márk.
2011. okt. 2. 14:30
 7/13 A kérdező kommentje:
14:14-es Nálunk is olyan 2-3 hónapos korban vettük észre a kancsalságot. A védőnő, és a gyerekorvos, akkor azt mondta várakozzunk. Közben olvasgatom a net-en, hogy mit lehet tenni, és mindenhol a 9-10 hónapos kort javasolják. A picurka éppen ma 11 hónapos már.
2011. okt. 2. 14:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Felnőttel vagy gyerekekkel foglalkozó szemészhez vitted?Azért kérdezem mert mi a fiunkat előbb felnőtt szemészetre vittük(hunyorítás miatt) és elküldtek hogy "nyugodjon meg anyuka hóbortja van a gyereknek,rájött hogy ilyet is tud".Pár hónap múlva látványosan romlott,akkor elvittük másikhoz(magánrendelés) és kiderült szemüveg kell:( Úgy döntöttünk elvisszük gyerekszemészetre és kiderült hogy tapasztani is kell.Már utólag nagyon bánom hogy nem akkor vittük rögtön gyerekszemészhez!
2011. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Nem gyerekszemészhez vittük, mivel az illetőt nem ajánlották. Sajnos az ismerőseim sem tudnak a környéken jó gyerekszemészt. (Gyula, Békéscsaba...)
2011. okt. 2. 15:01
 10/13 A kérdező kommentje:

Közben felébredt a kisfiam, de a válaszokat még várom, később elolvasom.

Köszönöm mindenkinek.

2011. okt. 2. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!