Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Befolyásolja az hogy nincs...

Befolyásolja az hogy nincs nagyon sötét a babám szobájában, hogy meddig alszik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A baba szobájában nálunk nincs sötétítő, s reggel 7:30-ig alszik, délután is ha leteszem 3 órát simán alszik.
2009. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A kezdetektől égett kislányomnál egy kisvillany. Mindig éjjel 1 óra körül felébredt. Egyszer elfelejtettük felkapcsolni, akkor hajnal fél 5-ig aludt. Azóta nem kapcoljuk fel, alszik is hajnalig. Most 9 hetes kislány :)
2009. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A babák hajlamosak arra, hogy felcseréljék a nappalt az éjszakával, mert még nincs kialakulva a ritmusuk!

Nappal csak félig húzom le a redőnyt, hogy tudja aludnia kell. Viszont nem csinálok nagyon sötétet, ne gondolja, hogy éjszaka van! Szerintem érdemes egy picit sötétíteni. Halvány függöny is jó.

2009. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem befolyásolja, most csináltattunk redőnyt, hogy akkor majd milyen jól fog aludni a kislányunk, ha sötét lesz.

Hát nem jött be, ha álmos akkor is alszik, ha tűz a Nap az ablakon, ha nem álmos, akármilyen sötét van, nem alszik el.


7 hós kislány anyukája

2009. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk nem okozott cserét a teljes sötétítés, viszont tovább alszik.
2009. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Az Én kislányom felébred, ha besüt a nap. De szerintem babája válogatja. Éjszaka alszik 9-10 órát, viszont sokáig nem sötétítettem be Neki délután, és amikor "elkezdett" besütni a nap (pont a kiságya elejére), mindig felébredt. Mióta délután is besötétítek Neki, alszik 3-4 órát. Úgyhogy, igen, előfordulhat, hogy köze van a két dolognak egymáshoz.
2009. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk jobban alszik a kicsi mióta nem kislámpa ég, hanem éjjeli fény van. Tovább is, mióta besötétítettem.

Szerintem babától függ.

Az én lányom okt. végén született, reggel tovább volt sötét. Amikor tavaszodott és korábban világos lett reggel, mindig felébredt fél 6-6 körül.

Felraktam a sötétítőt, azóta 8-ig alszik.

2009. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lesötételtem a babám szobáját és lás csodát a reggeli kajcsi után 6-kor visszaaludt.
2009. ápr. 29. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!